Lurius

Jaké/které pánské parfémy opravdu voní ženám?

Nemá moc smysl aby si chlap sám chodil vybírat parfém a utratil peníze za něco co voní zrovna jemu, máte nějaký oblíbený co třeba kupujete tomu svému?

Nejlepší odpověď
Drap

Každé ženě voní jiný. Nelze paušalizovat

Další odpovědi
Kepler

Průměrný muž by si opravdu parfémy neměl vybírat sám. Traduje se, že typická pánská vůně je kožená, může být i dřevitá, nebo drsnější tabáková. Rozhodně ne květinky a sladké vůně. Co se ženám nejvíc pozdávalo netuším, ale mužské feromony dělají svoje. Ale že by mě baby někdy naháněly, to opravdu říct nemůžu 🙂

zjentek

Parfémy si sám kupuji a ženám voní!
Sečteno a podtrženo dle Keplerovy teorie- jsem nadprůměrný, ale nemůžu za to ;+)

iamtheiam

Nejlepší pánská vůně je Armani Acqua di gio, hodně oblíbená je i Versace Eau Fraiche Man. Jinak radím, rozhodně se vyhni laciným voňavkám jako je axe nebo old spice, raději nic, než levné spreje.

anonym

Bohužel neexistuje jednoznačná odpověď.
Častou z variantou, když žena vybírá parfém pro může, je vyzkoušet tzv. košilovou vůni (každodenní, jemně kořenitá). Taková vůně je téměř ideálním dárkem, protože ji vynosí skoro každý muž. Zhruba 70 % ženám se takové vůně velice libí a jsou z nich nadšené, pak je tu ale zbylých 30 %, co řeknou, že parfému něco chybí. A to pak už záleží na vkusu jednotlivé ženy, některé mají rády vůně více kořenité a jiné zase sladké.
V parfémech se bohužel nikdy nezavděčíte všem, ideální je vybrat vůni, která se libí vám, případně i blízkému okolí a hlavně, že ji budete moct nosit.
Přece jenom ne všechny vůně jsou pro každého. Na papírku vás může zaujmout, ale pak na těle vám může začít po čase vadit a může vás z ní také bolet hlava nebo žaludek.

SuzanKa

Ahoj, já na chlapovi miluju parfém od angrybeards. Ty jejich parfémy jsou super. Krásně voní a hlavně dlouho vydrží :)

monikaseidlo

Já kdysi koupila přítelovi tento parfém https://yespar­femy.cz/125333-armani-acqua-di-gi-pour-homme-toaletni-voda.html a od té doby si ho kupuje pořád :) jo a taky mi dost voněl Hugo Boss, ale to je individuální

Jakub Tlapal

Já se voním parfémem ARM ACQUA DI GIO a manželka si ho pochvaluje. přitom parfém nebyl nijak předražený, tak jsem od něj neměl velké očekávání, ale překvapil mě. Voní hezky, dlouho vydrží, takže to není jenom o ceně parfému. I s levným parfémem se dá udělat velká paráda 😁 .