Avatar uživatele
Lurius

Jaké/které pánské parfémy opravdu voní ženám?

Nemá moc smysl aby si chlap sám chodil vybírat parfém a utratil peníze za něco co voní zrovna jemu, máte nějaký oblíbený co třeba kupujete tomu svému?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Každé ženě voní jiný. Nelze paušalizovat

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Průměrný muž by si opravdu parfémy neměl vybírat sám. Traduje se, že typická pánská vůně je kožená, může být i dřevitá, nebo drsnější tabáková. Rozhodně ne květinky a sladké vůně. Co se ženám nejvíc pozdávalo netuším, ale mužské feromony dělají svoje. Ale že by mě baby někdy naháněly, to opravdu říct nemůžu 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Parfémy si sám kupuji a ženám voní!
Sečteno a podtrženo dle Keplerovy teorie- jsem nadprůměrný, ale nemůžu za to ;+)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iamtheiam

Nejlepší pánská vůně je Armani Acqua di gio, hodně oblíbená je i Versace Eau Fraiche Man. Jinak radím, rozhodně se vyhni laciným voňavkám jako je axe nebo old spice, raději nic, než levné spreje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Bohužel neexistuje jednoznačná odpověď.
Častou z variantou, když žena vybírá parfém pro může, je vyzkoušet tzv. košilovou vůni (každodenní, jemně kořenitá). Taková vůně je téměř ideálním dárkem, protože ji vynosí skoro každý muž. Zhruba 70 % ženám se takové vůně velice libí a jsou z nich nadšené, pak je tu ale zbylých 30 %, co řeknou, že parfému něco chybí. A to pak už záleží na vkusu jednotlivé ženy, některé mají rády vůně více kořenité a jiné zase sladké.
V parfémech se bohužel nikdy nezavděčíte všem, ideální je vybrat vůni, která se libí vám, případně i blízkému okolí a hlavně, že ji budete moct nosit.
Přece jenom ne všechny vůně jsou pro každého. Na papírku vás může zaujmout, ale pak na těle vám může začít po čase vadit a může vás z ní také bolet hlava nebo žaludek.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, já na chlapovi miluju parfém od angrybeards. Ty jejich parfémy jsou super. Krásně voní a hlavně dlouho vydrží :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monikaseidlo

Já kdysi koupila přítelovi tento parfém https://yespar­femy.cz/125333-armani-acqua-di-gi-pour-homme-toaletni-voda.html a od té doby si ho kupuje pořád :) jo a taky mi dost voněl Hugo Boss, ale to je individuální

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já se voním parfémem ARM ACQUA DI GIO a manželka si ho pochvaluje. přitom parfém nebyl nijak předražený, tak jsem od něj neměl velké očekávání, ale překvapil mě. Voní hezky, dlouho vydrží, takže to není jenom o ceně parfému. I s levným parfémem se dá udělat velká paráda 😁 .

Nový příspěvek