Jaké máte zkušenosti s kosmetikou Only Papaya na léčbu ekzémů, popálenin a lupénky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Dá se to používat i jako lubrikační gel?

Další odpovědi:

Zlatý

Tuto kosmetiku neznám a i když se papaya používá v kosmetickém průmyslu,tak jsem nikdy neslyšela ani nečetla,že by léčila výše zmíněné,jen že enzym papain působí protizánětlivě.

http://www.celostnimedicina.cz /…

Zlatý

odkedy sa kozmetika použáva na liečenie?

mimochodom - ekzémy, popáleniny a lúpienka sa liečia symptomaticky - odstraňujú sa následky ochorení, nie ochorenia samotné, lebo sa vyliečuť (zatiaľ) nedajú, resp. to nevieme.

mimochodom - jedná sa o sponzorskú otázku, teda platenú reklamu a k tomu ešte škodlivú, zavádzajjúcu a klamlivú.

tentokrát sa admini škaredo - sekli

;-)

Zlatý

Jen ty nejlepší, totiž žádné. Na léčení jsou určena léčiva, ne nějaké naděje vzbuzující podvodné zboží nejasného původu.
Reklamu, natož klamavou, tady nebereme. Admin tu takovéhle manýry netrpí a tudíž jeho prvořadým úkolem je dotaz vymazat.

Stříbrný

Chcete-li reklamou zaujmout a získat platící zákazníky,
neměli byste z potenciálních zákazníků dělat blbce.

Rozumní lidé vědí, že žádná kosmetika (včetně té tzv. léčebné) nic ne(vy)léčí.
V lepším případě může mít slabý podpůrný účinek jako doplněk ke klasické léčbě. V horším jen tahá lidem z kapes peníze.

_______

Schválně, jak dlouho tu má odpověď vydrží?

Pokročilý

Žádnou zkušenost s Only Papaya nemám. :(

Stříbrný

Nemám žádnou zkušenost s touto kosmetikou a protože cpete reklamu ve formě otázky na tento server, zhnusili jste se mi tím, že vlastně podlízáte a jakožto potencionální kupec mohu konstatovat, že pokud v obchodě uvidím dva výrobky s tím, že jeden bude váš, zcela jistě zakoupím ten druhý.

Stříbrný

Nepoužívám žádnou kosmetiku. S popáleninami, lupénkou nebo ekzémem bych šel k lékaři.

Zlatý

Žádnou.
Zatím jsem neměla potřebu.

Bronzový

Forma nabídky je povedená, zapadá do konceptu otázek. Papaya nemůže vyléčit popáleniny, ekzém a už vůbec ne lupénku:) Kosmetika zakrývá nedostatky. Zkušenosti s těmito krémy nemám, ale hodlám je vyzkoušet. Věřím, že nabízíte osvědčené výrobky.

Stříbrný

Neznám, ale pořídím si na případné ošetření popálenin, na jizvy a urychlení hojení. Jako pleťový krém ho používat nehodlám - lepší než Weleda být nemůže.

Zlatý

Žádné zkušenosti nemám, v případě problémů bych raději zašla na kožní.

Zlatý

mně se furt lupe skura, papaya nepapaya..
otázku jsem ohodnotil z čistě vlezřiťovskejch důvodů.

Zlatý

Já ji používám na poslední pomazání. :-)

Stříbrný

Nemám žádné zkušenosti. Co mi odpadne, to už mě nezajímá. Jsem už ženat, za holkama neběhám, takže mě netrápí ani co mi vyraší na pleti. Horkým předmětům a ohni se vyhýbám.
Když si chci něco vyléčit, tak jdu k doktorovi.

Stříbrný

kde se to dá sehnat? objednávám dvě palety

Zlatý

Vůbec žádné zkušenosti nemám a nemám ani v úmyslu nějaké získávat.

Pokročilý

žádné ale kvůli vlezlé reklamě na online radii E2 ji určitě používat nebudu !!!!!!!!!

Zeptej se jí, kam ráda chodí a co ráda dělá a třeba za 3 dny jí to navrhni(nejlepší je jít do nějaké luxusnější restaurace, protože tam ji můžeš i trochu opít). Po akcí jí navrhni, jestli by jsi ji nemohl doprovodit domů a cestou si povídejte. Až tam dorazíte, zeptej se, jestli bys u ní nemohl zůstat přes noc( použije nějakou výmluvu, např.,že jsi moc opilý a nemůžeš si objednat taxi), když ano, řekni jí, až půjdete spát, pravdu, že jí máš rád a chtěl by jsi s ní chodit. Když tam přespat nemůžeš, řekni to mezi dveřmi.

Bronzový

Ještě jsem ji nevyzkoušel a již je vtíravě otravná!

Bronzový

Papája, mamája, žádnou takovou značku neznám.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

lukas.zmizik >>> to se nedá sehnat, snad jedině v Tuzexu za devizy:DD

Stříbrný

JájsemRaibek

Ani nahlásit otázka nejde pro porušení pravidel - reklama. No to je vrchol drzosti jak tato firma podlejzá.

anonym

Já to napsal do odpovědi a smazali to.

Bronzový

chachar1922

Ale druhým se tu mažou komentáře...
http://www.odpovedi.cz/…

Bronzový

Mc Merkurion

...jestliže je partner uživatel,platí pro něj kodex uživatele:
Zneužití komunity
Odpovědi.cz je místo pro získání znalostí, ne zákazníků, internetového provozu nebo rande. Pokud máte zkušenosti v nějakém oboru nebo specifické hobby a vlastníte webovou stránku, je v pořádku k dobré odpovědi, která je k tématu, uvést odkaz na vaši stránku, blog nebo e-mail s nabídkou dalších informací. Není však přípustné uvádět odkaz, který není k tématu, je evidentně nabídkou nebo je zaměřen k osobnímu nebo finančnímu prospěchu. Zároveň jsou nepřípustné návrhy na rande apod.

anonym

Porušení pravidel platí asi jen pro ty co neplatí.

Bronzový

Mc Merkurion

stačí si projít net a hned budete mít názor na onu kosmetiku > předražená a na dvě věci...

anonym

Jen nechápu,proč jste smazali mojí odpověď,čím zas něco porušila,když je tohle opravdu zase jen reklama.

Bronzový

Mc Merkurion

admin zase dneska perlí,snažim se na něj najít kontakt,a dělá mrtvýho brouka...

Bronzový

chachar1922

To už ani tady není svoboda názoru ? :-O

Bronzový

Mc Merkurion

tady někdy byla?

Bronzový

chachar1922

Já nevím, jsem tu zase po 3 letech, ale poslední 3 dny co to tu vnímám a chodím tu aktivně, tak si toho začínám všímat.

anonym

Ne,asi není,odpověděl jsem slušně a je to hned pryč.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.