jamnisadless

Jaké jsou nové nejlepší anglické písně s dobrými texty?

Divím se, že se nikdo nezmínil o žádné písni od Pink Floyd. Téměř každá píseň, kterou napíší, má různé významy. Chci zmínit 2 písně, které mám nejraději:

„Čas“

Odškrtávání momentů, které tvoří nudný den

Fritter a plýtvání hodin v offhand způsobem.

Kopání po kousku země ve vašem rodném městě

Čekání na někoho nebo něco, co vám ukáže cestu.

Už vás nebaví ležet na slunci a zůstat doma a dívat se na déšť.

Jsi mladý a život je dlouhý a dnes je čas zabíjet.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
A pak jednoho dne zjistíte, že deset let je za vámi.

Nikdo ti neřekl, kdy máš běžet, minul jsi startovací pistoli.

Takže běžíš a běžíš dohnat slunce, ale ono klesá

Předhánějte se, abyste se znovu objevili za vámi.

Odpovědi
elkon

Hloupý dotaz, je přeci jasné, že každý člověk má jiný vkus. V médiích se hraje tolik hudby různých žánrů, že nelze objektivně hodnotit. Trochu pak mohou napovědět různé ankety, nebo žebříčky, ale i to jsou výsledky určitého zaměření.

Drap

Kdo určí, která je nejlepší?