Terry3003

jáké jméno pro skupinu?

dobrý den jsme ve skupině 3 holky (zpěvačky) a chtěli by jsme zpívat písničky anglický a i český. zpívali by jsme pop a chtěli by jsme nějaké jméno ale vůbec nás nic nenapadá tak by jsem vás chtěla zeptat jak by jsme se měli jmenovat děkujeme za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Kelt

Například použijné počáteční dvě písmena z každého jména.
Například Božena, Jarka, Helena – BOJAHE, nebo jméno nějakého psa, města, ulice, cokoli. Nehledě na to, že otázka už zde byla. Je lepší špatný název a dobré písničky, než skvělý název a nemít žádné posluchače.

Další odpovědi
Emefej

Počáteční slabiky jmen můžou poskytovat zajímavé názvy. Co když se holky jmenují Denisa, Bibiana. Lenka?

Lamalam

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jm%C3%A9no%20pro%20­skupinu

anonym

SYNONYMA GIRL
Doplňuji:
„jefemE trio“ taky by šlo.

anonym

Tři holky

ivzez

Název by měl nějak vystihovat vás tři
nebo zaměření skupiny, případně obojí.

Jste tři zpěvačky: Kde vezmete doprovod?
A kdo vám bude skládat hudbu a psát texty?

Chcete-li si psát texty samy, zdokonalte napřed češtinu a angličtinu.
Předpokládám, že ani v angličtině na tom nijak zvlášť dobře nebudete
(většina těch, kdo dobře zvládají cizí jazyk, zvládá i češtinu) …

vojtaamarekk

Dle jmen a vlasnosti stargirl