Eloška

Jaké jsou módní trendy u ponožek?

Jaké jsou módní trendy u ponožek ? Pokud nějaké vůbec jsou, kdo je „řídí“ ?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Hlavně čisté a bez dírek.

Další odpovědi
Ella

jsem pro klasiku – ponožky do botasek a tenisek a lodičky a jiné letní botky na podpatku bez nich… úpřimně nechápu, kde se vzala móda nosit ponožky v lodičkách, balerínách a podobných botách, je to hrůza… brr
myslím, že tyhle „trendy“ řídí návrháři světových značek – co se oni odváží obléct na ty kostry, kterým říkají modelky, tak to se časem třeba uchytí a dostane se to do světa…

tom004

Ponožky asi nikdy neprojdou nějakými převratnými módnímí směry. Tvar našich nohou ani moc velký prostor fantasii nedává. Takže to asi bude jenom o barvě,vzoru a materiálu, podle druhu používání.

hanulka11

hlavně ne bílé do polobotek to je příšerné