zebra8

jaké jsou 3 nejstarší státy světa?

ty které ještě jsou i ty které už zanikly

Odpovědi
brillant

Podle mě na řešení soutěží a domácích úkolů jsou jiné stránky.

arygnoc

zdá sa mi to alebo už začal školský rok?

ponovotny

to se vlasně moc neví, zhruba se ví co bylo asi 4 tisíce let zpátky a do nějakých 8 tisíc let jsou nějaké útržky. Dalším problémem je, že nevím jestli a z jakého hlediska heldáš „státy“ a či do nich počítáš také civilizace. Každopádně lepší než se ptát tady, máš zadat klíčová slova do hledače na seznamu, nebo na google a začíst se do článků. Našel jsem, že prvním státem bylo Japonsko, druhým Čína a třetí Etiopie

Zdroj: http://www.in­foglobe.cz/za­jimavosti/vite-ze-nejstarsi-stat-a-mesto-sveta/