Bronzový

Jaké jídlo vás nejvíce nadchne, když jste hodně opilí?

Znáte to, jste na tahu ve městě, festivalu nebo na pouti a najednou máte hlad, všude samé rychlé občerstvení, pizzérie a stánky - co si v takovou chvíli dáte nejraději?
Mě osobně se pak zdá jako vrchol blaženosti pořádný langoš nebo gyros v tortille :3
Doplňuji:
klumprt
Přesně moje slova, kebab v tortille mi chutná skoro stejně jako gyros a každopádně je to mňamka :3 Ten v placce (je to myslím turecký chléb ale nevím jistě) je taky dobrý ale musíš zkusit ten v tortile (viz ilustrační foto :D http://ceska-trebova.hele.cz/… ) je zabalená do alobalu a jak postupně jíš tak jen "svlékáš" stříbrný pláštík, který ukrývá lahodnou hřejivou masovo-zeleninovou dobrotu s úžasným dresinkem... :33 U nás ve městě má otevřeno po půlnoci kebab, gyros, pizza a klasický fastfood, takže cestou domů si člověk ještě vybere :D

Abych upřesnil důvod, proč jsem otázku vůbec pokládal - tohle léto koukám jako blázen, kolik se po akcích vyrojilo stánkařů nabízejících slovenské halušky :D Jasně, je to dobrota, to nikdo nepopírá ale neumím si představit, že si ve stavu opilském nasytím břich miskou oslizlých halušků, nejlépe s půllitrem oleje a špeku. Zajímalo mě tedy, je-li zde na odpovědích nějaký piják, který ve stavu bujarosti sáhne po kelímku halušek :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ovarové koleno/raději uzené, pečená slanina s křenem, hořčicí a chlebem.
Navrch bramborák ;)
Pak farmářské brambory, každý rok, několikrát v týdnu na MFF v KV.
To mne nadchne i bez alkoholu :)

Další odpovědi:

Kus dobrého masa...
Steak, grilované koleno, grilovaný bůček, klobása, dobrý guláš...
A proto nejím ve fastfoodech.
;-)
Doplňuji:
Ad Doplnění: Hakušky stánkaři nabízí proto, že je to velmi levné jídlo (vstupní suroviny), není problém je udržovat teplé (neokorá, neoschne...) a je snadné je udělat (i do zásoby - mražáku).
A - přiznám se, ač mám halušky velice rád (zejména strapačky) a rád si je i udělám, v Česku jsou asi dvě místa, kde si je dám s chutí - a u stánku to určitě není...
Ale třeba na Slovensku mám vysloveně oblíbenou knajpu, kam s oblibou chodím na baraní perkelt s haluškami (mimo jiné)...

Stříbrný

Já když se vleču z hospody, tak někdy se stavím v kebabárně na kebab v té jejich placce, což bude asi něco podobného jako ten gyros v tortille :-) U nás ve městě ho dělají velice dobře, taky je to asi jediné místo, kde tu lze koupit kolem půlnoci něco na zub. Chutná to skvěle, nepadá mi z toho nic na pupek, neteče mi to po rukách a domů dolezu vždycky tak spokojený... :-)

Doplňuji:
K doplnění otázky:

No, to bude to samé v bledě modrém. A ty halušky bych asi nezkoušel. By mě znervózňovalo pomyšlení, že při vrhnutí by pravděpodobně vypadaly úplně stejně jako předtím :-)

Stříbrný

Né, tak to neznám-aby bylo jasno...:D
Ale na vánočním trhu si ráda dám pečené žampióny, nebo na "nějaké akci" kde je mají, ale spíš je nemají :D
Doplňuji:
Questman, ty myslíš ten kebab, co ten "turecký chléb" berou z toho odpadového plastikového pytle, co smrdí spáleným plastikem neboť je určen pro odpad a né pro potraviny...a to superprošlé maso s přelepenou etiketou...:DDD

Zlatý

já to vždycky říkal, že alkohol nějak souvisí s myšlenkama na žrádlo ..já bych vás ku.rva zapřáhnul do pořádné práce ..těžké ..ruční ..pěkně o hladu a za střízliva

Stříbrný

Kazde. A vlastne k tomu ani nepotrebuju chlastat

Pokročilý

V určitých opileckých stavech mě nadchne úplně jakékoliv jídlo...:-)

Diskuze k otázce

Bronzový

Questman

Agneta
Ano, přesně ten akorát ne podle Láďi "Odpada" Hrušky, jak píšeš ty, ale podle místního přistěhovalce z Erzicanu - čirou náhodou dobrého přítele mé sestry, který mě občas sveze do nedalekého Makra, když jede pro suroviny :)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.