Kuře

Jaké IQ bylo naměřeno nejchytřejšímu člověku na světě?

Nejlepší odpověď
anonym

Tak to bude určitě vědět nás pan doktor Axl.
Doplňuji:
Dudu,se divím,že moji odpověď považuješ za blbost! Copak Dr.Axl není vzdělaný člověk,který pomalu všechno ví a pokud neví,dozví se na internetu či v modré liště!
P.S. Doktore,pokud budeš číst tuto odpověď,věř,že tím nenarážím na Tvou osobu.

Další odpovědi
hanulka11

nevím zda se tomu dá věřit

Nejvyšší IQ v historii měl prý malíř a vynálezce Leonardo da Vinci – IQ 220

Zdroj: http://intelligence-quotient.blog­spot.com/2007/09­/iq-drby-o-inteligenci.html

dudu

Barbošku, brácho přestaň už blbnout. Díky.
Doplňuji:
Čéče, já ti nevím, určitě je to chytrej chlap tvářící se možná nadřazeně, má za sebou pubertu s paní -iv-, rodiči byl pokřtěn jménem – třeba Pavel, tedy nikoliv drAxl a jistěže patří mezi nás. Mýlím se snad?