mirekborek

Jaký je nejchytřejší člověk na světě?

Doplňuji:
Jako konkrétní osoba.

Nejlepší odpověď
briketka10

tady je několik chytrých lidí
Sedmnáctiletý lékař a další nejchytřejší mladí světa
http://zena.cen­trum.cz/deti/za­jimavosti/cla­nek.phtml?id=77­3344
Doplňuji:
a Mark Elliot Zuckerberg, který ještě jako student na Harvardově univerzitě založil online sociální webový systém Facebook za pomoci kolegů z Harvardu si myslím zaslouží tento titul..

Další odpovědi
mosoj

Chytrý.
Doplňuji:
Ano, jako osoba je chytrý. Konkrétní osobu, jako takovou, neznám.

Lamalam

Jaký? Asi osamělý.
Doplňuji:
Konkrétní osoba? To se asi nadá zjistit, viz http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-da-zjistit-kdo-je-nejchytrejsi-clovek-na-svete

JájsemRaibek

Ptáš se zájmenem jaký, takže odpověď bude takový, kterému to myslí :)
Zajímá-li tě konkrétní osoba, ptej se který.

anonym

Věčně zatracený Kristus.

led

Pozri doprava, vidíš niekoho? Pozri doľava, nevidíš? Tak sa pozeraj stále okolo, nahliadni i do zrkadla, ak stále nevidíš toho najchytrejšieho, tak je to preto, že chytrosť je nezmerateľná veličina.
Čo je to vlastne chytrosť? Má veľké množstvo významov, ktoré sú však v jednom spoločné.Je to vedomosť, znalosť, v protiklade chytrosti je nevedomosť (neznalost) Ale samotná znalosť bez schopností využitia vedomostí ešte nie chytrosť.
Aký je najchytrejší človek… je to človek s najväčšími znalosťami a schopnosťou ich využiť.

ReHu

Jak říká mosoj, chytrý.
Myslíš, kdo má nejvyšší IQ?

andyana

Albert Einstein

marci1

Konkrétní osoba se asi zjistit nedá. Albert Einstein se kdysi považoval za nejchytřejšího génia, ale možná ho už někdo předčil. Řekla bych to asi tak : Nejchytřejší člověk je každý, který se nepovažuje za chytrého, ale chytrý je. 🙂