Jake horské kolo kolo?

Na letošní dovolenou si chci pořídit kolo a jezdit na výlety v zahraničí.
Nemám moc zkušeností protože jsem do ted jen běhal a moje staré kolo jsem vytáhl tak jednou.
Ted si chci pořídit nake lepší abych nemusel za rok kupovat další.
Nevíte o něčem v rozmezí 10 000- 15 000
predem dekuji
Doplňuji:
http://horska-kola.heureka.cz/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

A chceš určitě horské? Za tyhle prachy to nebude nic moc. Ale v této cenové kategorii by se dal vybrat už moc pěkný kros. Pokud nechceš jezdit vyloženě v terénu, ale takové spíš vedlejšky, tu a tam nějaká polňačka či lesní cesta, pak je kros ideální. Pokud bys chtěl fakt drsnej terén, pak ti takhle levné horské taky stačit nebude. Já mám dobrou zkušenost s Maxbikem, viz zdroj. Jako ideaální volba, mi přijde "Tejo", osazené sadou Deore. Klasický véčka brzdy. Hlavně ne lankové kotočovky, to fakt neber! A na krose, ani kotoučovky nemají smysl.

Zdroj: http://www.maxbike.cz/jizdni-k ola-maxbike-2014/crossova-kola /od-10-000-kc-do-15-000-kc-1/

Další odpovědi:

Ahoj. Kolega přede mnou má pravdu, že slušnýho horáka za ty prachy neseženeš. Protože jsi běhal, také bych doporučil krossku a můžeš si na ni dát pořádný balóny. Ale s tím bych počkal. Sjezdil jsem na krossce (Dominator) Gardu, Moselu, Revu a tam jsou opravdu pohodový cyklostezky. Takže volba určitě kross a naše cyklotrasy v Jizerkách, Krkonoších, Orličkách nebo v Jeseníkách zvládneš též. Pokud nebudeš jezdit denně, tak investuj do kola rozumě. V cenových relacích 8-15 tisíc jsou kola osazena téměř stejnými komponenty a mají podobné jízdní vlastnosti. Takže vybírej i srdíčkem. Jaké se Ti zalíbí - kup ho. čau

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.