Andělé

Jak nafouknout kolo kapesní pumpičkou?:-)

Koupila jsem si kapesní pumpičku na kolo a poprvé jsem s ní chtěla dofouknout kolo,jenže jsem ho místo nafouknutí úplně odfoukla:-(Moje natěšené,nastar­tované kolo je prázdné a pěkně na mě namíchnuté.Souseda jsem hezky pobavila,smál se až na chodníku a vesele volal,nojo,blondýna a kolo…Prosím vás,poradíte mi jak nafouknout kolo s tou blb.. pumpičkou?S kla­sickou mi to samozřejmě šlo,ale tu už nemám.Děkuji za záchranu:-)
Doplňuji:
Všem vám moc děkuji za rady:-) Dědopetře,moc jste mě potěšil,že tj.spíše chlapská práce,jsem ráda,že to nebude jen tou blondatou hlavou:-)Tak ten chytrák od vedle se ukázal,sám by si s tím určitě nevěděl rady,jen se uměl vysmívat,doufám,že na něj taky dojde:-)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Stou malou pumpičkou je to složité i pro muže,chce to trochu síly v prstech a rukách.A váš soused je chudák místo toho,aby pomohl tak se vysmívá.Asi by to sám nezvládl.Příště mu řekněte ať Vám to ukáže chytrák.

Další odpovědi
ten který je

Kupte si na ventilky redukci a našroubujte ji na ventilek.Půjde to lépe napumpovat.

led

Ako správne píše DědaPetr takáto hračka-minipumpička nie je pre nežné ženské prstíky. Chce to pevný stisk.
Ak používate koleso s tenkým ventilkom, kúpte si redukcii a pumpu, ktorú môžte prišlapnúť. Potom môžte oboma rukami pumpovať.
Doplňuji:
Ak ešte stále chcete minipumpičku, nastavte si na nej správne tesnenie na výfuku. Pritlačte pumpičku na ventil, oprite teleso pumpičky o spice a prdrzte jednou rukou. Druhou rukou pumpujte.
PS.
ak ste „Blondýna“ požiadajte suseda 🙂

venkovan

Jejíž – ten soused je ale ´tululum. Blondýnka potřebuje pomoc a on se jen chcechtá.
Ale asi moc neporadím – nafukuji kompresorem. Ale pokud je to taková ta pumpička která nemá hadičku, ale jen se na ventilek pumpička přitalčí, tak bych si kolo nastavil tak abych pumpičkou při pmpování tlačil proti ventilku Nebo jednou rukou pumpoval a druhou rukou pumpičku přes kolo přidržoval. Podstatou asi taky je, aby pumpička byla na ventilek dobře přiložena. Ale fakt tuhle nestvůru jsem v ruce neměl už hodně dlouho.

Ar

Ono bude hlavně důležité jaké vlastně máte ventilky. Staré velo ventilky sa dnes už téměř nepoužívají a nahradily je moto ventilky (auto ventilky) a používají se galiskové ventilky. Pokud máte právě galuskové ventilky a pumpičku na moto ventilky tak to nedokáže nafouknou ani váš chytrý zřejmně černovlasý soused.
Dejte si do vyhledávače Google " galuskový ventilek " a pak auto ventilek , zvolte obrázk a posuďte jký , že to ventilek máte. Prodávají se hustilky na oba typy ventilků, kde se jen přehodí koncovka. Např tato http://www.kup­kolo.cz/produk­ty/Hustilky_62/Hus­tilky-pod-kosik-a-ramove_135/Akce!-Hustilka-mini-SKS-Rookie-XL_834.html

Galax

A co si koupit tu klasickou pumpičku? :)