googler

Nahradili byste kolo koloběžkou?

Zdravím, uvažuji, že si koupím koloběžku pro dospělé místo kola. Jezdím 3× týdně do práce na kole (tam i zpět to dělá 12 km) a v poslední době mi čím dál více blbne. Myslíte, že je méně kazová a dá se s ní jezdí delší trasy? Díky za názory!

Nejlepší odpověď
gecco

Myslíš, že když nedokážeš servisovat kolo, koloběžku dokážeš?
Nebylo by lepší to kolo dát do kupy?
😉
Osobně bych bicykl koloběžkou nenahrazoval – nižší rychlost, namáhavější jízda…

Další odpovědi
ReHu

Koloběžka se může pokazit stejně jako kolo.
Pohyb s ní je mnohem náročnější.
Doporučuji napřed párkrát pár km vyzkoušet.

briketka10

To si musíš promyslet sám.
Pardubicemi se prohání kluk na elektrické kolobrndě se
sedátkem na odpočinutí a myslím, že problémy nemá :)

led

Ano, pre začínajúce problémy s nohami uvažujem o skladacej motorovej elektrokolobežke. Na stanicu kolobežkou, vo vlaku je zložená a zo stanice opäť kolobežkou.
Ale čo v zime, keď bude sneh?

marci1

Kolo bych koloběžkou rozhodně nenahradila. Koloběžka je spíše na kratší vzdálenosti. Ale klidně si pořiď i koloběžku. 🙂

Kelt

Rozhodnout se musíš sám. Ber do úvahy tyto faktory: tvůj věk, kondice, vzdálenost ,terén, profil tratě, ekonomika provozu – náklady na opravu,pohodlí. Pokud vás jezdí více,můžete jezdit společně autem a složit se na cestu. Ale vyzkoušej si všechno na vlastní kůži.