Ar

Jaké plášte na MTB

Zdravím „bikeři“ jaké používáte plášte na MTB. Vhodné spíše na maraton? Jak jste s nimi spokojeni (tvrdý/měkký terén) opotřebení ?
Doplňuji:
honza19hk, díky za snahu, ale takhle jsem to nemysle. Maxxis dělá různé druhy, já sám jsem přemýšlel o Maxxis Larsen TT a nebo Ranchero.
Ve finále jsem šel do Continentalu a vozím Continental X-King-RS 26×2,4 vzadu a 2,2 vpředu.
Loni jsem jezdil Ritchey Z-MAX Evolution Comp 2.1, byly sice výborné do měkkého terénu, ale na tvrdém podkladu byl šílený valivý odpor. Navíc po 2000 km byl zadek sjetý. Plášť byl sice lehký, ale odolnost proti proražení téměř nulová (za sezonu 8 duší a lepení ani nepočítám). Předloňský Schwalbe Racing Ralph Performance 2,25 taky nebylo to pravé ořechové.
Takhle nějak jsem myslel odpověď, aby někdo napsal konkrétní typ pláště a jak je sním (ne)spokojený.

Odpovědi
honza19hk

já používám od značky Maxxis.dělají s různým vzorkem takže si vybereš.A drží,po­kud nejezdíš stylem co zatáčka to brzda-smykem.