sonip

Jaké hodnoty byly zapisovány v registrátoru SARPP-12G v některých modifikací voj. letounu Mig-21

Zápis byl prováděn na film, jak se vyhodnocoval? Děkuji.

Nejlepší odpověď
vrtula

Přímo s Mig-21 zkušenosti nemám ale u vrtulníku Mi-17 se na SARPP Zapisovala rychlost, výška, výkon motorů, otáčky rotoru, sklon a náklon. Doufám, že jsem nic nezapomněl. Vyhodnocoval se po vyvolání pomocí šablony, kdy každá s výše uvedených hodnot měla křivku odlišné barvy.