eldrcz

Která značka telefonu je podle vás nejlepší?

Který telefon se nebude sekat?

můžete napsat svůj názor

Hledám nějaký telefon ale nevím jaký furt se rozhoduju chci aby to umělo rychle hledat po internetu,insta­gram,dobrý foták atd…

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hankaphamova

Huawei

Huawei Honor :)

Džanička

samsung

Já jsem spokojená se Samsungem

anonym

iget

Značka telefonu se nemůže sekat.
Špatná anketa:
Vše by znal jen Alexander Graham Bell

sesednizkola

samsung

Jednoznačně iPhone) potvrdi kazdy, kdo ho ma.

zelí

LG

Neměla by se ti sekat řada Nexus. A tu pro google vyrábí poslední dobou hlavně LG. Taky Xiaomi by se ti sekat nemuselo. Osobně bych bral asi nějáký Nexus.

jáára

LG

Čipy Qualcomm jsou jistou známkou kvality, ale MediaTek je pomalu dotahuje… pomalu

Tobbycz

lenovo

Nezáleží na značce. To je, jako by ses ptal: „Které auto bude nejrychlejší? Škoda, nebo Ford?“ Takhle prostě ne.

Dej vědět, co s telefonem plánuješ dělat, navrhni několik konkrétních modelů a pak polož upravený dotaz znovu.

NelieM

samsung

Samsung a HTC. Momentálně mám HTC One M9 a nemůžu si stěžovat.

Rokio

nokia

Podle mě to je Nokia. Mám mobil této značky už více než pět let a vypadá jako nový.

Nasko

Huawei

Huawei je kvalitní značka a cena je velmi přijatelná, v porovnání s výkonem mobilů od jiných výrobců… Nemohla jsem vybrat lépe.

anonym

Huawei

kromě lenova a iget, jsem měl všechny a ve střední cenové třídě. všechny vydržely něco přes dva roky a sekání bylo normální, odsekli se až když jsem s nima praštil o zem. teď na rozmlácení stačí telefon do 4 tisíc

SickBreed

Huawei

Human

Huawei

Za mňa jednoznačne Google Nexus, ale v ankete dávam z donútenia Huawei :D

mosoj

Ten bez sekery.

briketka10

mosoji

Dobrý vtip, proč si neodpověděl?

http://www.hle­dejceny.cz/da­ta/images/1409/me­dium_img_1409712­.jpg

tforro

Mám Sony Xperia Z1 a bez jakéhokoliv sekání.

gecco

Housenko promiň (Emefej mi, doufám, odpustí) – tahle otázka si lepší odpověď nezaslouží…

gecco

Nemáš to v anketě, ale doporučuju Jablotron…
😉

briketka10

gecco

😁 😁