adri26

Zpomaluje se mi telefon??

Dobrý den,
mám nový telefon sony ericsson live with walkman a mám ho cca 1 a půl měsíce.Ze začátku mi skvěle fungovaly náročnější hry(např.subway surf),ale asi po měsíci se mi subway surf začali strašně sekat.Tak jsem mobil pročistila clean masterem a před spuštěním hry pročistila RAM(mám malou RAM) a clean masterem zrychlila subway surf,ale pořád se sekají.Nevíte co s tím?Jo a nedávno jsem psala o tom pixelu a po 3dnech to samo zmizelo.:-)Takže displej je v pořádku.Ale jinak děkuji za rady.

Nejlepší odpověď
www

Pokud to lze, zkus krátce vyjmout a znovu vložit baterii.

Další odpovědi
Bedy

Co s tím? Moc toho nezmůžete, problém je v samotném operačním systému Android – není vyladěný, seká se, zamrzá, neumí hospodárně zacházet se systémovými prostředky. 512MB operační paměti je pro Android málo a ten 1GHz procesor jak by smet.

Možné řešení je reset do továrního nastavení (vše se ale smaže), jenže to tak pomůže zas na ty 2 měsíce než se to zase začne sekat.

Doporučuju reklamovat – ono už ten displej vypovídá o něčem, je to důvod k reklamaci. Požadujte vrácení peněz a kupte si něco solidnějšího. Výbornou volbou jsou telefony s operačním systémem Windows Phone – zejména kvůli poměru cena/výkon/kvalita. Jako například Nokia Lumia 520…

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/no­kia-lumia-520/

bububabu

A nemáš už plnou vnitřní RAM pamět? Mě to dělá když se zaplní a ani prázdná sd karta nepomůže.
Když telefon není rootnutý tak se aplikace stahují většinou do vnitřní paměti a když se aktualizuje tak zase do vnitřní paměti a tím se telefon zahltí a seká se.

mojitek

Bedy,přestaň pořád tady dokola omílat ty ódy na Nokie.To je už vážně děs :D

cochee

Bedy je jistě svéprávný a obhájí se samostatně, ale – máš na jeho omílání nějaký relevantní protiargument? To tak bohužel je, Nokia je totiž jediným významným výrobcem, který se soustředí většinově na WP a fakt, že WP je vyladěný a Android opak a ke všemu zabugovaný je neoddiskutovatelný. Že se marketingově nedaří Windows Phone protlačit proti Androidu (a na jeho úkor) je už věc jiná.

mojitek

cochee: at je otázka jakakoliv ,tak odpoved je vždy „Nokie“. Tazatelka se ptala na uplne neco jineho hlavne . A to,že Nokie by mela jakykoliv lepsi system je proste nesmysl,staci cist testy v odbornych publikacich od –odborniku–. Ja mam hodne levny android a nemam sebemensi problem.Mimoto Nokie byla predni znacka..a proc asi uz neni?No tím že by byla v necom lepsi to urcite nebude.Pokud se nekdo zepta na "jakou Nokii nebo jaky telefon s WP,tak samozrejme chápu,ale tohle jsou jenom obyčejný spamy,nic jinýho