Zpomaluje se mi telefon??

Dobrý den,
mám nový telefon sony ericsson live with walkman a mám ho cca 1 a půl měsíce.Ze začátku mi skvěle fungovaly náročnější hry(např.subway surf),ale asi po měsíci se mi subway surf začali strašně sekat.Tak jsem mobil pročistila clean masterem a před spuštěním hry pročistila RAM(mám malou RAM) a clean masterem zrychlila subway surf,ale pořád se sekají.Nevíte co s tím?Jo a nedávno jsem psala o tom pixelu a po 3dnech to samo zmizelo.:-)Takže displej je v pořádku.Ale jinak děkuji za rady.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud to lze, zkus krátce vyjmout a znovu vložit baterii.

Další odpovědi:

Zlatý

Co s tím? Moc toho nezmůžete, problém je v samotném operačním systému Android - není vyladěný, seká se, zamrzá, neumí hospodárně zacházet se systémovými prostředky. 512MB operační paměti je pro Android málo a ten 1GHz procesor jak by smet.

Možné řešení je reset do továrního nastavení (vše se ale smaže), jenže to tak pomůže zas na ty 2 měsíce než se to zase začne sekat.

Doporučuju reklamovat - ono už ten displej vypovídá o něčem, je to důvod k reklamaci. Požadujte vrácení peněz a kupte si něco solidnějšího. Výbornou volbou jsou telefony s operačním systémem Windows Phone - zejména kvůli poměru cena/výkon/kvalita. Jako například Nokia Lumia 520...

Zdroj: http://www.zbozi.cz/vyrobek/no kia-lumia-520/

Pokročilý

A nemáš už plnou vnitřní RAM pamět? Mě to dělá když se zaplní a ani prázdná sd karta nepomůže.
Když telefon není rootnutý tak se aplikace stahují většinou do vnitřní paměti a když se aktualizuje tak zase do vnitřní paměti a tím se telefon zahltí a seká se.

Diskuze k otázce

Zlatý

mojitek

Bedy,přestaň pořád tady dokola omílat ty ódy na Nokie.To je už vážně děs :D

Stříbrný

cochee

Bedy je jistě svéprávný a obhájí se samostatně, ale - máš na jeho omílání nějaký relevantní protiargument? To tak bohužel je, Nokia je totiž jediným významným výrobcem, který se soustředí většinově na WP a fakt, že WP je vyladěný a Android opak a ke všemu zabugovaný je neoddiskutovatelný. Že se marketingově nedaří Windows Phone protlačit proti Androidu (a na jeho úkor) je už věc jiná.

Zlatý

mojitek

cochee: at je otázka jakakoliv ,tak odpoved je vždy "Nokie". Tazatelka se ptala na uplne neco jineho hlavne . A to,že Nokie by mela jakykoliv lepsi system je proste nesmysl,staci cist testy v odbornych publikacich od --odborniku--. Ja mam hodne levny android a nemam sebemensi problem.Mimoto Nokie byla predni znacka..a proc asi uz neni?No tím že by byla v necom lepsi to urcite nebude.Pokud se nekdo zepta na "jakou Nokii nebo jaky telefon s WP,tak samozrejme chápu,ale tohle jsou jenom obyčejný spamy,nic jinýho

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.