Vanda6

Jaká značka mobilů je podle vás nejlepší a nejspolehlivější?

Nejlepší odpověď
gecco

Caterpillar…
😉
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/f:1666:7­78913/

Další odpovědi
Emefej

Jestli nejlepší nevím, ale nejspolehloivější viz gecco. CAT mám a ještě nikdy mě nezklamal.

Klaproth

Podle mě je nejspolehlivější Mann. Mám outdoorový Mann ZUG 5 s a vydržel zatím úplně všechno (i koupel v pivu).

Muffz

HTC – zaruka kvality za prijatelnou cenu
Apple – zaruka kvality za trojnasobnou cenu jinych mobilu se stejnym HW
Samsung – taky bych pridal do zaruky kvality
Huawei – mene kvalitni, zato cenove dostupne (zalezi na typu)

Vicemene HW mobilu je stejny, resp. podobny. Spousta duvodu „rozbiti“ mobilu spada ciste na hlavu uzivatele, ne vyrobce, takze spolehlivost je individualni. Mam dva kamose, oba si kdysi ve stejnou dobu koupili HTC Wildfire. Jeden se o nej staral, neinstaloval si blbosti, cistil si system, sem tam ho obnovil, aby mu ulehcil atd. Druhy na vsechno kaslal, instaloval vsechno, co se dalo, i hry, ktere na ten mobil nebyly urceny atd.
Samozrejme druhemu dva roky zpatky uz mobil odesel a prvni ho ma doted a jede svizne jako novy, funguje vsechno.

Ja mam HTC Desire vic jak 6 roku, upgradovany system na 4.0.4, baterka (puvodni, 6 let stara!) vydrzi 5 dni minimalne (nejcasteji 6–7) a fici jako novy.

jpau

Mám relativně dobré zkušenosti s iPhonem (Apple). Podle mého názoru nejlepší telefony vůbec dělala společnost RIM, jednalo se o telefony BlackBerry – nyní už také nejsou co to bývalo.

Ad Apple vs Cena – dnes již srovnatelné, leckdy levnější než prémiové modely jiných značek.

pepca1705200

Podle mě SAMSUNG :D

gecco

Akorát mám dojem, že zrovna tyto vlastnosti telefonu Vanda6 nepovažuje za důležité…
😉

gecco

Klaproth – koupel v pivu vydržel i Ericsson R310 (blahé paměti) – taky jsem jej chvíli měl…
😉
Nic proti Mannu – ale už jsi jím zatloukl hřebík? – hranou, pochopitelně, ne displayem…
😉
___
Ale je fakt, že tyhle telefony jsou ´miláčkové´…
😉

Emefej

Koupel v pivu? Nuda. Já ho vykoupal v pisoáru.

gecco

Mimochodem – tomu se taky říká „koupel v pivu“ – po požití…
😉

Emefej

To jo, ale tam kromě recyklovaného piva bylo i nablito.

gecco

😉

gecco

Taky už mi upadl do podobného prostředí…
😉
Stačí opláchnout…
😉