Vosmyk

Jaká pojišťovna je nejlevnější pro pojištění vozidla Felície o kubatuře 1595(cm3)?

Můžete mě nějakou doporučit, popřípadě napsat zda neznáte nějakou extra výhodnou makléřskou či jinou zprostředkova­telskou společnost, kde se dá velmi výhodně sjednat pojištění třeba i za 2 tisíce. všechno co mi vyjíždí je kolem 4–5 tisíc. Děkuji za Vaše odpovědi.

Nejlepší odpověď
Pecudka

Z mých zkušeností jsou nejlevnější Slávie nebo Hasičská pojišťovna. Záleží také na bonusech, čím více bonusových bodů, tím nižšší pojištění.

Další odpovědi
Piitrs

Je to tak, že bonusové body dělají hodně, ale pokud je řidič začátečník, tak je jasné, že žádné nemá a tudíž musí platit hodně. Já mám asi 3 roky Felicii 1,3 a je mi 23, takže jsem platil u České pojišťovny asi necelé 4 tisíce ročně. Letos mi však poradce nabídl využít tzv. „Rodinný bonus“, což znamená, že rodinný příslušník může až 3 lidem „věnovat“ svůj bonus, který již má (o něj samozřejmě nepřijde). Takže mi otec dal svůj bonus + nějaké výhody a teď platím asi 1800 Kč za rok, což je docela rozdíl 😁 .

fablen

platím 2.818,– (2 splátky po 1.409,–). Mám Fiat Tipo stejného obsahu, stáří 1993, bez nehod.
Česká podnikatelská pojišťovna

Zkusila bych porovnat i pojišťovnu Direct.

cukrar

Vosmyku, nejlepší je ta, co Vám započítá i bonusy nejlepšího člena rodiny. Doporučuji oskenovat techničák a rozeslat ho všem 11 pojišťovnám, po obdržení odpovědí opět, zdali lze s cenou dolů.
Pojištoven je hodně, oni chtějí Vaše peníze. Smlouvat je nutné!!
Výše pojistného se neodvíjí jen od obsahu motoru.

Tlusttoch

Řidič 137 bonusů, obec nad 30tis obyvatel, věk 30 let.
limity v miliónech Kč
100/100 + 20tis právní ochrana za 2232 Kč/rok
50/50 + 10tis právní ochrana za 2114 Kč/rok
35/35 + 10tis právní ochrana za 22393 Kč/rok
až 500km odtah ZDARMA, náhradní auto min na 3 dny ZDARMA i v případě zavinění nehody či poruchy a možnost dalšího. ČP a.s.