Avatar uživatele
Vosmyk

Jaká pojišťovna je nejlevnější pro pojištění vozidla Felície o kubatuře 1595(cm3)?

Můžete mě nějakou doporučit, popřípadě napsat zda neznáte nějakou extra výhodnou makléřskou či jinou zprostředkova­telskou společnost, kde se dá velmi výhodně sjednat pojištění třeba i za 2 tisíce. všechno co mi vyjíždí je kolem 4–5 tisíc. Děkuji za Vaše odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4734 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pecudka

Z mých zkušeností jsou nejlevnější Slávie nebo Hasičská pojišťovna. Záleží také na bonusech, čím více bonusových bodů, tím nižšší pojištění.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Piitrs

Je to tak, že bonusové body dělají hodně, ale pokud je řidič začátečník, tak je jasné, že žádné nemá a tudíž musí platit hodně. Já mám asi 3 roky Felicii 1,3 a je mi 23, takže jsem platil u České pojišťovny asi necelé 4 tisíce ročně. Letos mi však poradce nabídl využít tzv. „Rodinný bonus“, což znamená, že rodinný příslušník může až 3 lidem „věnovat“ svůj bonus, který již má (o něj samozřejmě nepřijde). Takže mi otec dal svůj bonus + nějaké výhody a teď platím asi 1800 Kč za rok, což je docela rozdíl 😁 .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

platím 2.818,– (2 splátky po 1.409,–). Mám Fiat Tipo stejného obsahu, stáří 1993, bez nehod.
Česká podnikatelská pojišťovna

Zkusila bych porovnat i pojišťovnu Direct.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Vosmyku, nejlepší je ta, co Vám započítá i bonusy nejlepšího člena rodiny. Doporučuji oskenovat techničák a rozeslat ho všem 11 pojišťovnám, po obdržení odpovědí opět, zdali lze s cenou dolů.
Pojištoven je hodně, oni chtějí Vaše peníze. Smlouvat je nutné!!
Výše pojistného se neodvíjí jen od obsahu motoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tlusttoch

Řidič 137 bonusů, obec nad 30tis obyvatel, věk 30 let.
limity v miliónech Kč
100/100 + 20tis právní ochrana za 2232 Kč/rok
50/50 + 10tis právní ochrana za 2114 Kč/rok
35/35 + 10tis právní ochrana za 22393 Kč/rok
až 500km odtah ZDARMA, náhradní auto min na 3 dny ZDARMA i v případě zavinění nehody či poruchy a možnost dalšího. ČP a.s.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek