Jaká pojišťovna je nejlevnější pro pojištění vozidla Felície o kubatuře 1595(cm3)?

Můžete mě nějakou doporučit, popřípadě napsat zda neznáte nějakou extra výhodnou makléřskou či jinou zprostředkovatelskou společnost, kde se dá velmi výhodně sjednat pojištění třeba i za 2 tisíce. všechno co mi vyjíždí je kolem 4-5 tisíc. Děkuji za Vaše odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Z mých zkušeností jsou nejlevnější Slávie nebo Hasičská pojišťovna. Záleží také na bonusech, čím více bonusových bodů, tím nižšší pojištění.

Další odpovědi:

Pokročilý

Je to tak, že bonusové body dělají hodně, ale pokud je řidič začátečník, tak je jasné, že žádné nemá a tudíž musí platit hodně. Já mám asi 3 roky Felicii 1,3 a je mi 23, takže jsem platil u České pojišťovny asi necelé 4 tisíce ročně. Letos mi však poradce nabídl využít tzv. "Rodinný bonus", což znamená, že rodinný příslušník může až 3 lidem "věnovat" svůj bonus, který již má (o něj samozřejmě nepřijde). Takže mi otec dal svůj bonus + nějaké výhody a teď platím asi 1800 Kč za rok, což je docela rozdíl :-D .

Bronzový

platím 2.818,- (2 splátky po 1.409,-). Mám Fiat Tipo stejného obsahu, stáří 1993, bez nehod.
Česká podnikatelská pojišťovna

Zkusila bych porovnat i pojišťovnu Direct.

Stříbrný

Vosmyku, nejlepší je ta, co Vám započítá i bonusy nejlepšího člena rodiny. Doporučuji oskenovat techničák a rozeslat ho všem 11 pojišťovnám, po obdržení odpovědí opět, zdali lze s cenou dolů.
Pojištoven je hodně, oni chtějí Vaše peníze. Smlouvat je nutné!!
Výše pojistného se neodvíjí jen od obsahu motoru.

Pokročilý

Řidič 137 bonusů, obec nad 30tis obyvatel, věk 30 let.
limity v miliónech Kč
100/100 + 20tis právní ochrana za 2232 Kč/rok
50/50 + 10tis právní ochrana za 2114 Kč/rok
35/35 + 10tis právní ochrana za 22393 Kč/rok
až 500km odtah ZDARMA, náhradní auto min na 3 dny ZDARMA i v případě zavinění nehody či poruchy a možnost dalšího. ČP a.s.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.