Avatar uživatele
amigas

Jaká pojišťovna je podle vašich zkušeností nejlepší?

Díval jsem se na stránky http://www.top-pojisteni.cz/ kde je porovnání jednotlivých pojišťoven. Je to ale velmi složité, jsou tam komplikované smlouvy, limity atd. Rád bych se tedy zeptal, s jakou pojišťovnou máte nejlepší zkušenosti pokud jde alespoň o povinné ručení? Díky!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, rynek878 před 5002 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Záleží právě na těch parametrech,aby jste si vybral tu nejlepší. Takže srovnávač bude super. Něco máte v předchozí otázce. Záleží na tom od kud jste,kolik vám je,obsah auta, věk auta,kolik máte najeto bez nehody atd,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ze začátku jsem byla u České pojištovny pak jsem se ale od známého dozvěděla,že je lepší ČPP šla jsem se tam nezávazně zeptat kolik bych platila včetně pojištění čelního skla zjistila jsem že tam budu platit ještě mín a že mi tam započítají i 50% bonus který mám a tak jsem se tehdy rozhodla že přejdu od České k ČPP.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

vzdy jak na co, povinna pojisteni ted dohromady nedam, ale co se tyce zivotnich pojistek je dobra kooperativa (i kdyz jsou to vsechno vyderaci 😁¨)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Záleží na tom, jakou pojistku potřebujete a jaká je vaše konkrétní osobní situace.
Zástupci jednotlivých pojišťoven vždy doporučují tu svou, protože ze smluv mají provize a většinou jsou také tlačeni, aby měli nějaký minimální počet uzavřených smluv v měsíci.
Pokud se najde nějaký dobrý nezávislý poradce, má smlouvu s několika poj.ústavy a může navrhnout řešení optimální pro klienta. Čím širší výběr pojišťoven, tím lépe. Já mám dobré zkušenosti s jedním z Pardubic.

Co se týče pov.ručení, mám velmi dobré zkušenosti s Kooperativou. Nejsou nejlevnější, ale nejsou žádné potíže při poj.plnění. Poj. se mi vyplatila i když mi auto pobouchaly kroupy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

nejlepší je ta, kterou si vyberete.
Já jsem vybral:
Direct, Škoda 120L pojistné 830Kč ročně,
Direct, Škoda 130Rapid pojistné 950Kč ročně,
Kooperativa, Škoda Fabie pojistné 1830Kč ročně,
pak jsem zjišťoval pro kámoše výšku pojistného pro Fiat 127 a u Directu měl poloviční pojistné, nežli u Čsp.
Ten kdo obdrží zelenou kartu a zaplatí pojistné na příští rok, bez toho aby si ověřil kolik zaplatí u konkurence, nebo i u té samé pojišťovny, si nazaslouží moji radu.
Každý rok vypovím smlouvu a klidně sjednám u té samé jinou. A vždy je to levnější, a vždy nesouhlasím s první nabídkou.

Zdroj: ICQ 55180641

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
C-system

U mne asi ceska pojistovna a nejhorsi csob

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Karelkot

Jakou jsou vaše zkušenosti se srovnávačem pojištění? dá se potom pojištění na auto vyřešit kompletně online? nebo tam si jen najdu pojišťovnu, do které potom stejně musím jít?

před 1346 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jarekstrma

Pojištění na auto jsem zařídil kompletně online. Přes srovnávač pojištění jsem si vybral to nejvýhodnější a pojištění se potvrdilo zaplacením přes bankovní účet. Nikde jsem nemusel chodit nic podepisovat.

před 1343 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Karelkot

Tak to je super, pokud se to dá takhle řešit kompletně online. Přes jaký srovnávač jste to dělal? a to jste tedy měl ihned uzavřené?

před 1340 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Sova

Normálně přes www.klikpojis­teni.cz Myslím si, že je to jeden z největších srovnávačů, a díky tomu tam najdete i velice výhodné ceny.

před 1339 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Sova

Povinné ručení na auto jsem vůbec nemusel řešit, protože jsem ho zařídil přímo v autobazaru AAA auto. Takže jsem mohl s autem rovnou odjet, a hned s ním jezdit.

před 1530 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Majkl68

Osobně bych doporučoval si nejdříve srovnat povinné ručení tady: http://autotrip­.cz/povinne-ruceni-2016-srovnani/ a podle toho se rozhodnout. Přece jen čím víc se ušetří, tím líp ;)

před 2768 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Tereza1985

Mně osobně se nejvíce osvědčil srovnávač povinného ručení http://www.srov­navacpovinneho­ruceni.com/
Vždycky přes něj najdu nejlevnější povinné ručení a každý rok na tom ušetřím dost peněz 🙂
Papa Terka

před 3018 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
koleckoh

srovnávače to mají celkem přehledné. když nevíte, tak určitě poradí a vysvětlí. teda aspoň já to tak měl u inpojištění. (www.inpojisteni.cz)

před 3801 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pítrs08

Jojo, pokud ti tamto přijde velmi složité, tak zkus třeba tento srovnávač
http://www.top­srovnani.cz/po­vinne-ruceni . Je to opravdu jednoduché a zachvíli máš jasnou představu o tom, co bude pro tebe asi nejvýhodnější.

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek