mojitek

Pojištění vozidla

Ahoj všem,chci se zeptat,jestli u havarijnim pojisteni u Ceske pojistovny se vyplaci např. ukradene veci ktere byly odcizeny z vozidla
Doplňuji:
Tak jsem do pojistovny volal,a vztahuje se to na veci bezne v aute+uvedene ve smlouve+povinnou vybavu vozidla.Na veci nestandardni se to nevztahuje.Me ukradli plato 5.dveri se 2 znackovyma reprakama+ beznou vybavu. Za chvili jedu za likvidatorem na foceni.Diky moc za nazory 😉

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak jestli jsem to dobře pochopila, tak ano,ale je potřeba si to připojistit.

http://www.ces­kapojistovna.cz/vi­ce-info-havarijni-pojisteni.html#chpt03

Další odpovědi
anonym

ano jak uvedla Kropítko,pokud máte sjednané připojištění,ale i tak jsou stím velké problémy,před rokem mě vykradli auto a to co jsem musela pak všechno dokládat bylo k zbláznění,a stejně vám uhradí jen část nikoliv plnou hodnotu zcizených věcí nebot se hájí tím že auto není trezor