Jaká/která jsou nejkrásnější svatební místa?

Praha, Středočeský kraj (okolo Mladé Boleslavi, Brandýsa nad Labem apod)

Odpovědi
annas

Každý má jiný pohled na nejkrásnější místo. Někdo má místo spojené se vzpomínkami, jiny obdivuje krásy přírody, další památky.

Takže nejlepší bude, když si vyberete místo sama. Netuším, podle čeho chcete místo vybírat vy.

ivzez

Nejkrásnější svatební místo je pro každý pár jiné.
Není to žádné z míst, která se líbí jiným, je to místo,
ke kterému mají vztah právě ti dva.

Kepler

Promiň mi mou skepsi, ale velmi stylové je oddání během volného pádu z letadla, pokud se najde dostatečně odvážný oddávající. Obvykle se skáče ze 4 000 m a v té výšce je děsná kosa i v létě. Sice dostanete i padák, ale to vás zachrání jen dočasně.