KarolínkaP

Kde se dá v Praze pozorovat západ slunce? Nejlépe v přírodě… Nějaká louka…

Nejlepší odpověď
anonym

Vidím, že otázka je po druhé, tentokrát s akcentem na přírodu. Nejprve doplním předchozí otázku, TV věž není na Vinohradech, ale na Žižkově (Pha 3).
Petřínská rozhledna má otevíračku 10–22 hod. (327 m n.m. + 60m rozhledna).
A nyní přírodní, většinu už tady ostatní uvedli, jen mne ještě napadá přírodní park Šárka – Lysolaje, Suchdol – Výhledy, Bohnice – Velká skála, Bílá hora (381 m n.m.), západní cimbuří Vyšehradských hradeb, Nad Prokopskou vyhlídkou, západní část Petřína a Strahova, Děvín – Žvahov, Motol -Sport park (golf a camp), Břevnovský klášter (340 m n.m.), Chaby (metro B, st. Stodůlky), Chýně (371m n.m.), Hostivice – Průhony, Kotlářka – Skalka.

Další odpovědi
ten který je

Pěkný výhled by mohl být z Kavčích hor v Praze na Pankráci.Ještě mne napadl také Děvín v Praze – Hlubočepích.

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/D%C4%9Bv%­C3%ADn_(Pra%C5%BEs­k%C3%A1_plo%C5%A1i­na)

venkovan

Branická skála – tam je myslím i altán, Divoká Šárka, Prokopské údolí, respektive Butovické hradiště, Trojská kotlina – respektive hradiště nad „Zámky“, Kunratický les v místech kde je výhled k západu … .
Těch míst je víc než dost.
Jen bacha na bezdomáče a podobné osobnosti – v Praze jejich tucet za každým keřem.

hanulka11

Nebo z Vítkova , letenských sadů a
pěkný západ je i na Karlově mostě

Rocker

Z rozhledny v Cibuleckém lese

brejlacek

Hostivařský lesopark nebo přímo u vodní nádrže.. pak taky milíčák nebo rybníček Vrah..

Michálek1245

Bydlíme na kraji Prahy a jsme rádi, že jsme objevili obchod, kde prodávají zahradní altány a západ slunce pozorujeme vždycky s manželem ze zahrady, třeba u sklenky vína. Ale to už je pak jedno. Jasně, měli jsme štěstí. Máme výhled na západ a místo na zahradě. Určitě jsme to takhle neplánovali. :) Ale jsme za to fakt rádi. :)