Rokio

Která je nejvyšší hora, na kterou jste vylezli?

A kolik přibližně měřila?

zdroj obrázku: pixabay.com – danfador

Nejlepší odpověď
mosoj

Po svých, Velký Javor 1456 m, Luzný 1453 m. Lanovkou, Lomnický Štít .

Další odpovědi
annas

Už je to dávno, ale po svých – na nejvyšší horu Moravy, to je Praděd – cca 1492 m.

Jinak např. lanovkou na Chopok, takže to se nepočítá.

jirka F

Říp(455 m),Děčínský kopec(no spíše hora k ZOO ? m).Ještě také jakási neznámá hora v Beskydech(jméno hory neznámé).

zjentek

Běhal jsem po jednom téměř neznámém kopečku v Himalájích, výška cca 4tis. To bys nevěřil, kde všude běžně bydlí lidé.. ;)

johana 56

Po svých (to už je dávno) Lomnický štít. Veľký Kriváň 1709 m a Veľký Rozsutec 1610 m zatím zvládám každý rok.

da ny

Ve středu Fichtelberg 1 214, 6 m
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Fichtelberg
a český Klínovec 1 244 m. Smutné srovnání…stále více upadající ruina :(
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Kl%C3%ADno­vec
Lanovkou Sněžka 1 603.3 m
a Zugspitze 2 962 m

metro

Kleť (1084 m)