jirka F

Jaká je nejhorší kniha kterou jste kdy četli?

Nejlepší odpověď
Dochy

Jméno si bohužel (nebo naštěstí?) nepamatuju. O mně na střední říkali, že jsem schopen přečíst cokoli a když není nic jinéhé, zvládnu i telefonní seznam. Ale kluci přinesli z knihovny nějaké poklady určené k vyhození a několik z nich mi předali. V jedné knize na prvních 30 stranách popisovali krásu rudého praporu. Jak to pokračovalo netuším, vzdal jsem to.

Další odpovědi
Ametyst

Nejhorší asi nenajdu, protože jsem ji odložila a nedočetla. Jedna mi přece utkvěla v paměti: Jméno růže. Nedala jsem to.

Pepa25

Vysokoškolská skripta k jednomu předmětu. Bohužel jsem z něho musel udělat zkoušku, o to to bylo horší.
Děsné jsou také některé prováděcí technické normy k evropským nařízením – rozvleklé, řešící každý detail. Většinou nad tím usínám během chvilky.

V případě beletrie nemohu sloužit – vybírám si totiž, co budu číst 😉

da ny

V poslední době, ta VK
u České spořitelny 😉

Arcimozek

Teorie času od Tomáše Kušumberského.

zjentek

Bolševické peklo.