zrzounka

Jaká je naše současná „intelektuální“ literatura?

Naše historie má Tigrida, Vaculíka, Kunderu… A já se ptám: jací jsou naši současní spisovatelé, které stojí za to číst?

Odpovědi
Kelt

Zeptej se v knihkupectví, v knihovnách. Nebo si přečti klasiku.

zjentek

Žádná intelektuální scéna zde není. Umění, kultura, urbanizace, intelekt… V současnosti se nerodí, u všech jmenovaných jen nekonečně čerpáme z rezerv minulosti. Něco s tím prosím udělejte, vy mladí. Děkuju. Haré Krišna 🙏