dust8

Jaká je klávesová zkratka pro symbol světla?

Kolečko s křížkem uprostřed.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud se domníváš že existuje nějaký speciální symbol v rámci unicode písma který by tuto značku představoval, pak bohužel neexistuje. Nejblíže je tomu asi znak u1f4a1 (který například v linuxu zapíšeš zkratkou [CTRL+SHIFT+u]1f4a1[EN­TER] ), zobrazí se však jen emotikon žárovky 🙂 https://www.fi­leformat.info/in­fo/unicode/char/1f4a­1/index.htm

Další odpovědi
elkon

Kolečko s křížkem uprostřed je elektrotechnická značka. Je to ve schematech označení pro svítidlo. A je to součást aplikací pro kreslení schemat.

Dochy

Nemyslíš tohle? ⊙
(pokus)

Dochy

To by měl být symbol Slunce.

Dochy

Který symbol tedy chceš??
⊐ ⊑ ⊒ ⊓ ⊔ ⊕ ⊖ ⊗ ⊘ ⊙ ⊚ ⊛ ⊜ ⊝ ⊞ ⊟

anonym

tady na odpovědích však takové znaky ani do přízpěvku napsat nelze, například když ji teď zapíšu do tohoto vstupního pole zde >

anonym

tak jak vidíte ji odpovědi cz oříznou, a nezobrazí přesto že před odesláním viditelná byla, viz foto: http://imgbox­.com/tTer22wG