Filipes12321

Je špatné rozlišení displeje 1600×900?

Je to spatne rozlišení, ještě kdyz je to lesklý displej.

Odpovědi
Quimby

A na co se ptáš?
Kvalita zobrazení závisí na hustotě pixelů. Malé rozlišení na malém displeji bude vypadat stejně dobře jako velké rozlišení na velkém displeji.
Takže musíš doplnit velikost displeje. A i tak je to spíše individuální, pokud nejsi grafik a nepotřebuješ tedy super detaily, tak cokoliv nad 72DPI je víc než dostačující.
Lesklý displej nemá nic společného s rozlišením. Jen to znamená, že se v displeji bude odrážet více světla – horší viditelnost venku…

zelí

Záleží na úhlopříčce. Na 10" ideál. Jinak standart je dnes fullHD a to snad všude kromě levných notebooků.