pajula07

Jak odstranit podbarvení ve Wordu?

Jak odstranit podbarvení ve Wordu? Některé části se mi podbarvují světle modře a ve zvýraznění to odstranit nejde, bohužel je to vidět i při vytisknutí. Když to nechám celé podbarvit jinou barvou, tak se mi ze světle modré stane bílá a nepodbarví se to, pouze okolní části. Ví někdo prosím co s tím?

Odpovědi
Alesh

Předpokládám, že je to dokument, který jsi nevytvářela ty, ani nikdo, kdo by ti mohl říct, jak to udělal. Když ten dokument nevidím, těžko můžu poradit. Můžeš ho nasdílet nebo je to něco tajného? 🙂