Lukáš222

Elektronický dárek

Ahojte, jak už asi víte ptal jsem se tu ohledně mého dárku k Vánocům, ale tentokrát se ptám jinak.....abych předešel odpovědím typu, že se mám hýbat…( to už jsem vyřešil)…Ptám se následovně:

Přál bych si nějakou elektronickou hračku asi k notebooku nebo možná i něco podobného.....Ale vůbec nic mě nenapadá.....jak víte programuji a zajímají mě především sítě…tak možná něco k tomu…Poradíte prosím.....
Děkuju vám,konečně jsem objevil věc na který vždycky někdo poradí…Bedy? Poradíš?

Díky,
Lukáš

Nejlepší odpověď
venkovan

Jestli tě zajímají sítě, tak se podívej do sportovních potřeb. tam bývají v nabídce toky sítě po kterých se nechá lézt – asi to z náš ze hřišť. No a tu sí´t ať ti rodiče natáhnou před PC, abys po ni k a od PC musel nějakou chvilku lézt.

Další odpovědi
MacChill

co nějakou usb hračku?

Zdroj: http://gadget­s.heureka.cz/usb-bubny_9/

BANAN93

http://www.you­tube.com/watch?v=XrKTyn­rK5nUVepište odpověď…

huxa

Letos se obšťastňuji většími RAMky a novým HDD do notebooku, navíc ještě sluchátka (můžu říci, že vážně kvalitními), třeba bys taky něco z tohoto uživil :)
Jinak existují různé pitomosti přes USB od vysavačů po světla, větráčků až po ledničku, ale toto jsou věci, které jednou použiješ a dáš do šuplíku. popř. máš rád TV v počítači? akorát sehnat TV tuner, anténu, koaxiál a hurá, jsi zcela nezávislí (co se týče toho, na co se budeš dívat)