Elektronický dárek

Ahojte, jak už asi víte ptal jsem se tu ohledně mého dárku k Vánocům, ale tentokrát se ptám jinak.....abych předešel odpovědím typu, že se mám hýbat....( to už jsem vyřešil)....Ptám se následovně:

Přál bych si nějakou elektronickou hračku asi k notebooku nebo možná i něco podobného.....Ale vůbec nic mě nenapadá.....jak víte programuji a zajímají mě především sítě...tak možná něco k tomu....Poradíte prosím.....
Děkuju vám,konečně jsem objevil věc na který vždycky někdo poradí...Bedy? Poradíš?

Díky,
Lukáš

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jestli tě zajímají sítě, tak se podívej do sportovních potřeb. tam bývají v nabídce toky sítě po kterých se nechá lézt - asi to z náš ze hřišť. No a tu sí´t ať ti rodiče natáhnou před PC, abys po ni k a od PC musel nějakou chvilku lézt.

Další odpovědi:

Bronzový

co nějakou usb hračku?

Zdroj: http://gadgets.heureka.cz/usb- bubny_9/

Stříbrný

Letos se obšťastňuji většími RAMky a novým HDD do notebooku, navíc ještě sluchátka (můžu říci, že vážně kvalitními), třeba bys taky něco z tohoto uživil :)
Jinak existují různé pitomosti přes USB od vysavačů po světla, větráčků až po ledničku, ale toto jsou věci, které jednou použiješ a dáš do šuplíku. popř. máš rád TV v počítači? akorát sehnat TV tuner, anténu, koaxiál a hurá, jsi zcela nezávislí (co se týče toho, na co se budeš dívat)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.