luci5

Jaká je definice nymfomana?

Může nymfoman být člověk, který se třeba jednou dvakrát denně udělá? Nebo když na to denně několikrát myslí? Co je to teda ten nymfoman?
Doplňuji:
Já jsem to nebrala jako ten chlap ale jako ten člověk

Nejlepší odpověď
Drap

Zde:
http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/slovo/nym­foman

Další odpovědi
ten který je

Nymfoman neexistuje.Nym­fománie se týká pouze ženského pohlaví.Je to taková zvýšená sexuální činnost u žen.

bolak

Nic takovýho jako nymfománie neexistuje, to si vymyslela frigidní část naší populace, aby oni vypadali normálně a v nepořádku byli ty ostatní. To že se člověk jak říkáš „udělá“ 2× denně je úplně normální, to je evoluce, proč myslíš že se prvnímu člověku říkalo Člověk Zručný?

I když tam to maj ty antropologové podle mě trochu zpřeházený, protože aby mohl být člověk zručný, musel by bejt nejdřív vzpřímený, to dá rozum.

Alesh

Nebo když na to denně několikrát myslí?

To by to tu byl samej nymfoman! 🙂

huxa

neni přesná definice, nicméně určitě to neni, že myslíš na sex párkrát denně ;)

RyuzakiKate

Nymfomanii si vymysleli muži, aby se ženy cítily špatně, když překročí hranice.