dust8

Jak se léčí frigidní člověk?

Nejlepší odpověď
marci1

Změnou partnerova chování, romantickými gesty, upevněním vztahu, ale i prostřednictvím nácviku masturbace pod vedením terapeuta. Pozvání do restaurace, povídání si, společný tanec či pomoc v domácnosti, to vše může vést ke znovuobnovení sexuální touhy. 🙂

https://www.id­nes.cz/onadnes/zdra­vi/lek-na-frigiditu-rozchod-nebo-masturbace.A080829_135­617_sexualita_bad

Další odpovědi
Edison

Záleží na příčině. Může být psychická, fyziologická…

zjentek

Tady to řešej reklamou. Převážně Hornbachem a Alzou… třeba takovej Black Fridaj 80% na VŠE, kterej na stránce NIČÍM NEZAVŘEŠ, tě vzruší, ani nevíš!

Kryšpín

Pán tvorstva potřebuje péči nymfomanky dlouhodobě

miroslav.bk

OT: „Tady to řešej reklamou. Převážně Hornbachem a Alzou… třeba takovej Black Fridaj 80% na VŠE, kterej na stránce NIČÍM NEZAVŘEŠ, tě vzruší, ani nevíš!“ …ADBLOCK.

zjentek

Abych formuloval přesně- to ti takhle mírnix tírnix bez příčiny sám od sebe vyskočí BLACK FRIDAY přes celej monytor a NIČÍM, opakuji NIČÍM (křížek nebo tak..) to nezavřeš… NIČÍM!

P. S. Preventivně běžte do prdele s Adblockem, to je ještě větší peklo!