briketka10

Jaká byla Vaše sváteční večeře? Děkuji Vám za odpovědi.

Nejlepší odpověď
johana 56

Vyjímečně opravdu sváteční,protože byla předem nahlášena milá návštěva.
Kachna,zelí,kne­dlík,vše domácí 🙂

Další odpovědi
nosahosa

Klobása s hořčicí. Dal bych si k tomu i chleba ale jedinej kterej jsem našel chytal plíseň. :(

gecco

Výtečná – dodělávám svíčkovou – takže neustále ochutnávám a ochutnávám…
😉
Zapíjím to Sylvánem – trochu dávám i do omáčky a byla by škoda nechat otevřené víno zkazit…
😉
__________________
Inu, Jugare – je evidentní, že neumíš ani vařit, ani si kuchtění užívat…
😁

klumprt

Sardinky v tomatě. Už jsem strašně dlouho nejedl sardinky…

hanny 2

Pekla jsem krůtí roládu plněnou slaninkou,šun­kou,sušenými rajčaty v oleji a nivou.
Ale to byl oběd. Večer jsem už neměla hlad,odpol.jsem měla 2 chlebíčky a sežrala jsem asi 10dkg pražených mandlí – jsou solený a lehce „šmrncnutý“ olivovým olejem,prodávají je u nás v Kauflandu na váhu za pokladnama v obsluhovaném úseku,mají je ve velké skleněné dóze a jsou fakt úžasně dobrý.

ad Jugar – topinky miluju s čímkoli – se sýrem,s pečenou zeleninou,s va­jíčkem na jakýkoliv způsob.....dnes jsem měla k snídani topinku s uzeným pstruhem.....mňam!

ten který je

Ještě jsem nevečeřel a asi večeřet nebudu.:-/

anonym

Topinky s volským okem.
Gecco, když doděláváš večeři, tak ještě nemohla být výtečná, když jen ochutnáváš.

anonym

Neznám ve středu sváteční večeři a tak jsem měl 6 krajíců s máslem, plátky uzené krkovičky, ozdobené okurkou a tři Budvary 12°. Uf, i bych nabídl.

To vysvětluj volovi, když jde na jatka. 🙂

pizlicka

dneska mi není dobře,tak jsem bez večeře 🙂

anonym

To vysvětluj volovi, když jde na jatka. 🙂, patří geccovi na jeho doplněk odpovědi.

gecco

Barbakane – volovi nevysvětlíš nic nikdy…
😉

briketka10

Ahá a já už zas nemám bodík..

briketka10

Ad klumprte

Sardinky v tomatě jsou s cibulkou výborná
večeře mám tady ještě Pečenáče v tomatě,
ale šetřím si je, je to fakt dobrota 😁
Ale někdy si dám i obyč. sardinky ve vlastní
sťávě, nebo s tou citrónovou šťávičkou mňam..

anonym

N ejlepší na tom je,když mi napíšeš u mé otázky,co jste měli dnes k obědu ve státní sváte toto:
Co ti je do toho a pak se vložíš otázku o věčeři,to je fakt masaker.

annas

Ad jugar – o svých překlepech na rozdíl od tebe vím…

Ale co tvoje – N ejlepší … sváte .. se vložíš … věčeři… masaker .. Proč píšeš slovensky, když jinak slovenštinu zatracuješ? 🙂

anonym

Já jsem čechoslovák,ale nejsem tady nějakej opravátor otázek.
Když tu někdo opravuje texty,tak by měl sám jít příkladem a chyby nedělat,nemyslíš?

gagaga

jugar, i lekar dela ve svem oboru chyby,
ucitel, ridic z povolani, sportovci , prodavaci, postaci, pekari, …proste nejsme roboti , jsme lide..
bohuzel, ne kazdy s dobrym charakterem..

a an. nedela chyby, ale preklepy, a to je trosku rozdil..
ale Vy proste chcete ponizovat, vysmivat se ..
to si radsi tu Vasi flustarci jdete vyrvat nekam na stadion..nebo : radsi ani tam ne !
chudaci fotbalisti !

  • iv-

briketka10

Napsala jsem Co je ti do toho ano a
Vzápětí do příspěvku – Co je ti do toho mazale.

Protože mi neustále nahlašuješ správné odpovědi,
anebo nezávadné staré příspěvky a já, abych se tady potom bála vůbec odpovědět, aby mi to nezmizelo !!

anonym

Jako první jsi mě ty nahlásila mojí,jen si vzpomeň a nežvatlej tu kraviny,když si to nepamatuješ.
Za tvoji paměť já nemůžu.

gecco

Briketko – vykvajzni se na něj…
😉

briketka10

gecco

Snažím se, ale nevím čemu se směje?
On nezná Konvektomat, nebo co?

A uráží, že se chovám, jako malý děcko
to vážně nevím, spíš bych řekla, že ty
jeho otázky dnes všechny vycucaný z
prstu mi připomínají malý dítě, jak si
hrabe na písečku bodíky pro sebe áchjo
trapnost a je to tak průhledný.

gecco

No jo – pravděpodobně je v běžné společnosti poněkud přehlížen, tak si své komplexy snaží léčit tady…
😉
Bohužel pro něj – je taková mrcha, že i přes net je lehce k poznání.
😉

klumprt

S tou cibulkou se to má tak, že se sice k lecčemu skvěle hodí, ale žena není jejím příznivcem a mě samotnému po nějaké cibulové baště taky není v noci hej.

briketka10

Ad ten který je

Spaní na lačno je velmi nezdravé
já se vždycky musím přecpat 😁

anonym

Gecco,určitě umím lépe vařit než ty,jsem si tím i zcela jist.

gecco

Jugare, přiznám se, že tobě nevěřím ani pozdrav…
😁

briketka10

gecco

Já už taky né dnes ani nevím, jestli
mezi námi nějaký Jugar vůbec byl ??
Byl pěkně drzý, hnusný, používal tak
drsná slova, že už mi nestojí ani za
slovo a taky neznám slovo věčeře :))

anonym

Jen houšť a větší kapky.

ten který je

Dnes mám den blbec a úplně mi dnes přešla nálada na jídlo.:-(

briketka10

Tak ať je zítra líp jó to se určitě už najíš:)

ten který je

No snad jo.:-)

briketka10

Já jsem si dělala kuřecí vývar z jednoho
stehýnka, masíčko z něj dala kocourkovi
a druhý stehýnko šlo do Konvektomatu
je krásně propečený a už baštím kůžičku:-D

anonym

Připadáš mi jako přerostlý děcko s tvými výrazy,to se nezlob.
Takhle nemluví ani moje dvě vnučky.

hanny 2

briketko ty máš doma konvektomat? To ti teda závidím,takový věci mají snad jen v restauracích,ne­ee?

anonym

Smích…

anonym

Jugare, ty neznáš to přísloví, že kdo se směje naposled,´… ?

briketka10

Ad hanny 2

To je MW trouba Sharp s grilem a pečící troubou, která má v sobě malý Konvektomat, peče, smaží, vaří a crispuje.
Koupila jsem ji až na Slovensku nikde ji neměli.
Už jsem sem dávala popis tenkrát mi odešla blbá MW
a nešla opravit tahle stála asi 3.500,–Kč
http://www.shar­p.cz/cps/rde/­xchg/cz/hs.xsl/-/html/product_de­tails.htm?pro­duct=R842INE&cat=200

hanny 2

To vypadá dobře.Myslím,že budeme brzo potřebovat novou mikrovlnku,takže díky za tip!!!

briketka10

Ad hanny 2

Škoda tato se už nevyrábí jen její
alternativa a pouze crispuje a asi
jen griluje, ale i na tom grilu je možné
něco upéct já můžu upíct dozlatova
celé kuře, buchtu, všechno je strašně
velká, že se mi skoro nevešla na pult
do kuchyně vedle vařiče. Pak Ti napíšu
do IP, jestli jsem našla podobnou ano.
Tahle je vážně skvělá.

briketka10

Už jsem ji našla jen je dnes dražší :
http://www.sharp-partner.cz/mi­krovlnne-trouby/358-mikrovlnna-trouba-sharp-r-842-in.html

ten který je

Mnam,mnam.:-)