Jaká byla vaše největší pomsta života?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemstím se. Ne že by mě to nikdy nepřišlo na mysl, ale nikdy jsem neuskutečnil

Další odpovědi
Kepler

Když jsem počůral strom, který se mi připletl do cesty. Hned se mi zdálo, že se ta odřenina na čele hojila rychleji.

jirka F

Pomsta se teprve chystá protože někdo o mě před autoškolou prohlásil že jí nedám a že by mě doporučoval speciální autoškolu pro MPO.Tato informace mě tak rozpálila do běla že jsem si řekl že pomsta bude sladká a spočívá v tom že zvládnu udělat normální autoškolu.Důstojně a budu se učit jak mourovatý za účelem této pomsty a hlavně tedy k tomu abych získal ten ŘP.

jirka F

Doplňuji: A také byl schopen jezdit.