kapka

Jaká by byla vaše reakce na „free hugs“ neboli „objetí zdarma“?

http://www.you­tube.com/watch?v=Q4UW­PUDimdM&featu­re=player_embed­ded

Otázka už tu před 607 dny byla s videem z Itálie. Toto video je z Prahy. Jak se vám líbí? Co si o takových akcích myslíte?

P.S. Každý kdo odpoví, má u mě jedno virtuální objetí zdarma. Ale kdo ho nechce, tak odpoví a objetí si odmyslí. 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

S díky bych odmítl/a.

Doplňuji:
Asi bych si myslela, že mi schází objetí – což mi ovšem ani nejmenším neschází. Mohu se – a také tak činím – obejmout s osobou blízkou. Ale na druhé straně jako recese by mohla být i legrace.

Další odpovědi
anonym

S díky bych odmítl/a.

Ja k objeti potrebuji nejaky vztah. :) Jakykoliv – i od kamarada, kamaradky … , ale musim toho cloveka mit " nejak " rada.
U cizich lidi by mi to bylo neprijemne a hlavne " neuprimne " , hrane.
Ja to mam v zivote tak, ze mam kolem sebe obrovskou " bublinu " , do ktere jen tak nikoho nepustim. I kdyz se bavim s cizimi lidmi a jsou u me moc blizko, tak udelam krucek vzad. Mam takovou svoji vypocitanou hranici .. ( blazen , no ) :).
Ale naopak bych se na to objimani cizich lidi klidne i rada z povzdali divala. Nekomu to muze delat dobre , muze to i nekomu mozna pomoci .. zalezi opravdu na cloveku samotnem. -iv-

Drap

Ale jo, proč ne?

Alespoň nějaké vybočení ze všedního dne

fcoop

Ale jo, proč ne?

Legrace se nemá kazit. A symbolika se dá pochopit.
Ovšem dost by záleželo na tom,KDO by se ke mně přiřítil na to objímání se.Znám lidi, před kterými bych utíkal s hysterickým jekotem.
Buď to,nebo rána pěstí.
Zajímavé – ta děvčata objímala vesměs mladé lidi.........

MacChill

Ale jo, proč ne?

Doplňuji:
Jsou to docela pěkný holky :)

Funna

S díky bych odmítl/a.

Doplňuji:
Citově nestrádám, takže nemám potřebu obímat se s cizími lidmi a ještě k tomu s nějakou slečnou, která by mohla být mou dcerou .-)

martin14

Ale jo, proč ne?

pizlicka

S díky bych odmítl/a.

jsem zavisla na pohlazeni a objeti,ale s cizim clovekem????do hlavy mu nevidim,me trapeni nesdili,tak by me nemoh obejmout s pocitem pochopeni.