klumprt

Beru, jsem toho schopen/a

Doplňuji:
Popsaný případ mi přijde jako trochu slabší případ recese.

Vzpomínám si na historku, kterou kdosi v TV vyprávěl o trumpetistovi Laco Deczim. S jakýmsi kamarádem si pronajali drážní domek. Připravili se, až pojede okolo vlak vezoucí dělníky na ranní směnu do nedaleké fabriky. Bylo to v zatáčce a vlak v tom místě musel přibrzdit. A Laco v ten moment s tím kamarádem sehráli scénku, že toho kamaráda Laco honil kolem domku se sekyrou a křičel něco o tom, že mu svedl manželku.
No a když se dělníci vraceli ze směny odpoledne domů, tak u drážního domku byl už jen Laco sám a zahazoval hlínou jakýsi podlouhlý výkop.
To byla u mě recese 🙂

Další odpovědi
zjentek

Neberu, ale nevadí mi to

Doplňuji:
já bych je zavřel, až by ščernali ..tak

Nazdar Bazar

Beru, jsem toho schopen/a

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ldyx3KHOF­Xw
Doplňuji:
Nejsem toho schopen

anonym

Beru, ale nejsem toho schopen/a

Doplňuji:
no, to by teda asi nešlo 🙂

carpediem

S radostí iniciuji

No je fajn, že to chápou i ti policajti:-)

ivzez

Beru, jsem toho schopen/a

Doplňuji:
Omlouvám se, chtěla jsem
kliknout na odkaz, ne do ankety.

V anketě bych odpověděla, kdyby byla varianta:
Beru, nevadí mi to …

Pepa25

Beru, ale nejsem toho schopen/a

iceT

Neberu, ale nevadí mi to

akorát si tedy myslím,že kolem šesté večer,pokud dotyčná neměla v kabině auta rozsvíceno,tak by jí do auta jen tak nikdo neviděl a tedy ani nepoznal,že je nahá,protože kolem šesté večer je už tma.

TheMyss

S radostí iniciuji

Emefej

Rozhodně odsuzuji

Doplňuji:
Jý bych recesi zakázal, stačí nám recese ekonomiky. Kdyby raději šla pomáhat sociálně vyloučeným:-)

PetrXY

Rozhodně odsuzuji

Doplňuji:
Recesi jako všeobecně neodsuzuji, ale musí být vtipná a v rámci mezí slušného a inteligentního chování a jednání. Že ta káča jezdila nahá, to by mně až tak nevadilo, když na to má odvahu, ale že jezdila ožralá, za to by měla být adekvátně potrestána.

gecco

PetrXY – "„Na sobě opravdu neměla vůbec nic. Rozhodně ale popřela, že by před jízdou pila alkohol. To pak prokázala i dechová zkouška,“ poznamenal Pavlík.
___
Takže jsem pochopil, že ožralá nejezdila…
😉

gecco

klumprt → geniální…
;-D
Kámoš, kdysi, měl problém s menisky a tak chodil do práce s hůlkou – a aby namáhanou nohu ještě více odlehčil, jezdil (i když to neměl do fabriky daleko), na Babetě.
Frajírek… Tak jsme mu tu hůlku nabarvili na bílo a sehnali staré, docela černé lennonky a kámoš se toho ´chytil´ a ´tvářil se´ jako slepec (hůlkou ťukal před sebou, sem-tam se ´netrefil´ do dveří…).
A křižovatku před fabrikou dost dlouho řídil ´ve špičkách´ policajt (VB).
Kámoše jsme ´vyvedli´ z vrátnice, dovedli k Babetě, tam si upnul hůlku do držáku, roztlačili jsme ho – to vše asi tak 30 m od toho policajta, který si ´rozruhu´, pochopitelně, všiml.
A tak ho konsternoval ´slepej na motorce´, že přestal řídit provoz – kámoše málem naboural někdo na hlavní – ale projel a v oblaku dýmu (ta Babeta jezdila na cokoli, co bylo ve skladu) zmizel.
Soudruh VB už tam druhý den nebyl.

ivzez

To je úžasný!

Mám recesi ráda,
ale v anketě jsem nenašla vhodnou odpověď.
(Sázka z Ústí mi jako recese nepřijde.)