mobilemob

Jaká báseň na recitační soutěž?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit nějakou vhodnou básničku na recitační soutěž. Je mi 13 let a chodím do sekundy na osmiletém gymplu (tj. 7. třída). Na soutěž máme mít dva texty, takže by bylo vhodné, aby byly odlišné. Například jedna báseň a pak třeba próza. Prosím, poraďte mi, letos si opravdu nevím rady.
Předem mockrát děkuji. :)

Nejlepší odpověď
brillant

Již se to tu řešilo, používej vyhledávání.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=recita%C4%8Dn%C3­%AD%20sout%C4%9B%C5%BE

Další odpovědi
balca

polednice ?

Nykki

Mně o velkých prázdninách hráblo a naučila jsem se nazpaměť Svatební košili.. problém mi to moc nedělalo,protože mám na tohle dobrou paměť,ale poradit ti… no nevím..podle toho jak se umíš o básně vcítit.. J8 ti takhle neporadím,bych tě musela slyšet..