#10

Jaký text či básničku na recitaci?

Chodím do 7.třídy a hledám zabavny text (popřípadě básničku, ale lépe se mi recituje text) na recitaci pro holku. Už jsem prohledala snad celý internet a nic se mi nezalibilo. Půjdu se podívat ještě do knihovny, ale když jsem tam minulý rok hledala něco na recitaci tak jsem nic nenašla. Máte někdo nějaký návrh? Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu na archiv Odpovědí. l. Otázka se pravidelně opakuje, rozklikněte odkazy.

Těžko se doporučuje, báseň či text nemusí každému vyhovovat. . Je třeba verše pochopit a pak se také lépe učí a recitují.

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=b%C3%A1se%C5%88%20n­a%20recitaci