Poradí mi tady někdo čím píší prvňáčci?

Zajímá mě čím píší prvňáčci při nástupu do školy.
My jako mladí jsme začínali psát tužkou,později plnícím perem.
Jak je tomu dnes?Máte někdo info?
Díky všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Tužkou. Potom propiskou, nebo gelovým perem

Další odpovědi
Adula.57

Nejdříve tužkou, potom tornádem, jelikož se dá použít zmizík. Někde do 5 třídy musí psát většinou perem a potom propiskou. Plnící pera se už přestala používat, tak před 5 lety? Stále praskala, všude po sešitě kaňky, špinavý ruce, oblečení a děti se dohadují o bombičky. K tomu hroty na perech jsou docela nebezpečné vzhledem k věku.

mosoj

Hrozně nebezpečné. My jsme psali perem na násadce a namáčeli do kalamáře. Ta kaňky nás naučily pečlivosti.
Podle některých názorů by nás nejméně polovina měla být bez očí, či propíchaná perem.

redy

Akorát upřesním, tužka trojhraná.
Vím to od kámarádky:-)