Maggie.b

Jak změnit ty zvukového souboru z .3ga do .mp3?

Jak na to?
Doplňuji:
Chyba v nadpisu: *typ

Odpovědi
badisko

asi myslis predelat do jineho formatu tedy do mp3 ze? stahni si toto..http://www­.pcfreetime.com/ a velice jednoduze to predelas do mnoha formatu

Multifunkční multimediální konvertor souborů

Více náhledů (3)

Multifunkční multimediální konvertor souborů, který vám umožní provést téměř jakýkoliv převod nějakého multimediálního souboru. Podporuje totiž obrovské množství formátů jak z audio sekce, tak i z video a grafické.

Nástroje konvertoru:
podpora převodu video souborů do formátů MP4/3GP/MPG/A­VI/WMV/FLV/SWF,
podpora převodu audio souborů do formátů MP3/WMA/AMR/OG­G/AAC/WAV,
podpora převodu grafických souborů do formátů JPG/BMP/PNG/T­IF/ICO/GIF/TGA,
ripování DVD do video souboru,
ripování audio CD do hudebního formátu,
podpora formátů, které používají iPod/iPhone/PSP/Blac­kBerry,
oprava poškozených souborů,
redukce velikosti souborů,
konverze grafických formátů podporuje zoom, rotaci, převrácení a tagy,
podpora 56 světových jazyků včetně češtiny.
Doplňuji:
stahni si ho ale spise z domovske stranky nez z stahuj.cz ..pri instalaci odmitni listicku centrum a ruzene toolbary …pak se tech smejdu budes horko tasko zbavovat …

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/for­mat-factory/

Bedy

Stačí si stáhnout a nainstalovat program Format Factory – ke stažení z http://slunec­nice.cz/sw/for­mat-factory/

Při instalaci odmítněte ASK Toolbar.
Program spusťte a zvolte možnost Vše do MP3. Tam pak vložte ten 3GP soubor a můžete sputit konverzi.

Pamatujte, že MP3 je pouze audioformát. Video nezobrazí narozdíl od 3GP!

huxa

prostě jen změnit formát, např. ve format factory?