alexandra

Jak převést mp3 do vaw?

Mám Nero a potřebuju poradit,jak ty mp3 převést do vaw.Potřebovala bych trochu podrobnější popis.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Je to v neru-wave editoru, více v mejlu

Další odpovědi
rynek878

doporučil bych Vám,

Format Factory 2.50

Další obrázky
Format Factory je kvalitní víceúčelový nástroj pro vzájemnou konverzi multimediálních souborů. Konvertovat je možné video a audio soubory i různé grafické formáty.

Hlavní vlastnosti Format Factory

•konverze DVD a videí do formátů MP4/3GP/MPG/A­VI/WMV/FLV/SWF
•konverze CD a audia do formátů MP3/WMA/AMR/OG­G/AAC/WAV
•konverze obrázků a fotografií ve formátech JPG/BMP/PNG/T­IF/ICO/GIF/TGA
•podpora formátů iPod/iPhone/PSP/Blac­kBerry
•přehledné uživatelské rozhraní
•podpora dávkového zpracování
•možnost drag and drop
•a mnoho dalšího

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/for­mat-factory/

Jimbou

WAV..... stačí zadat do googla „wav to mp3“ a hned Vám vyjede plno converterů který to zvládnou…

anonym

umi to treba i editor audacity … http://audaci­ty.sourceforge­.net/