mili

Jak zjistím, kolik za mne platí moje pojištovna mým lékařům?

Chtěla bych zjistit,kolik proplácí moje pojištovna lékařům.Jsem starší,navštěvuji odborné lékaře,velmi často a také lékaře praktického,chtěla bych se v tom placení orientovat.Odpovíte mi?Děkuji předem.Mili.

Nejlepší odpověď
mj81

Obraťte se přímo na vaši pojišťovnu, dají vám výpis všech plateb, které za vás uhradili. Mám to vyzkoušeno, dostal jsem rozpis asi za rok dozadu.

Další odpovědi
panenka

zjistíte to na vaší pojištovně tam by vám to měli říct a taky vám vyjet papír o tom co vám hrazeno bylo a kolik

kazisvět

Některé pojišťovny nabízejí online přístup k datům přes internet. Já jsem u ČPZP a přístup k výdajovému účtu přes elektronickou přepážku mám. Vidím tam všechna vyšetření u lékařů vč. ceny. Ke zřízení stačilo mít vlastní elektronický podpis.