Jak zjistím kdo je členem družstva vlastníků domu?

Doplňuji:
Rodiče se rozvedli a v mých 18-ti otec údajně přepsal byt na mě,aby nemusel mámě, tak chci zjistit jestli to tak opravdu je-s otcem se nebavíme:-( Díky

Nejlepší odpověď
Pecudka

Zkus nahlídnout do katastru nemovitostí
http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/Vy­berBudovu.aspx?typ=Stav­ba

Další odpovědi
Hlada

Družstvo vlastníků neexistuje. Pokud je majitelem bytu družstvo, tak jste nájemníkem a seznam nájemníků má k dispozici družstvo. Pokud jste majitelem bytu vy, máte založeno v domě společenství vlastníků jednotek, tak seznam majitelů bytů by měl mít minimálně předseda představenstva. Vlastnictví byste si také mohl ověřit v katastru nemovitostí.
http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/Vy­berBudovu.aspx?typ=Stav­ba

casey

No druzstevni dum ma prece tolik clenu kolik ma bytu, za predpokladu, ze nejaky clen nevlastni vic bytu. Jinak musi mit sveho predsedu, ktereho vsicni znaji, nebot tusim, ze min. 2× do roka musi byt svolana schuze druzstva.
Jestlize je byt v osobnim vlastnictvi, budete v katastru zapsan vy dle odkazu zde uvedenych. V pripade druzstevniho vlastnictvi tam nebudete, ale jak uz zde bylo uvedeno, musel by jste mit najemni smlouvu s druzstvem, ktera by musela byt na vase jmeno. Zrejme by jste vedel, jestli jste neco uzaviral ci podepisoval.Ale neni nic jednodussiho, nez se jit zeptat predsedy druzstva.