Pajena

Jak zjistím informace o daném člověkovi?

Chtěla bych zjistit pár informací , třeba kde bydlí… Onen člověk nemá facebook ani žádnou další sociální síť , vín jen datum narození a jméno s příjmením , vím jak se jmenovala za svobodna , kde pracuje a že má syna, ale chtěla bych zjistit kde bydlí , jak se jmenuje její manžel , syn ( když vím jak se jmenovala než se vdala) ale ptát se přímo nechci …

Nejlepší odpověď
Edison

Když víte, kde pracuje, není nad to se jí zeptat. Cokoli jiného zavání průšvihem.

Další odpovědi
ivzez

Když se nechceš zeptat přímo, pak jen těžko
(nikdo ti nesmí o nikom předat informace) nebo
draze (viz odpověď Emefeje).

_______

Doplňuji:

Pár možností existuje, ale nedá se od nich moc očekávat.
Uvedeš-li (můžeš mi třeba napsat) nějaký rozumný důvod,
proč (k čemu) ty infomace hledáš, dám ti pár tipů.

Emefej

Soukromý detektiv.

anonym

Kelišová.

aliendrone

No, nevím přesně co dnes sdělují na registru obyvatelstva nebo jak se to jmenuje, každopádně rychlejší je soukromý čmuchal.

Další možnost je odchytnout bengaboyse (nejlépe ve službě), zavrtět na něj zadkem/strčit mu hluboký výstřih do obličeje (pokud na to máš – víš jak to myslím) NEBO na něj zamávat Masarykem – podle toho co je vhodnější. Pro něj je to otázka okamžiku. ;) :D

iceT

Mě by spíš zajímalo proč toto chceš vědět, však informací máš už dost.