barunka4202

Jak zhubnout pomocí tasemnice?

Je mi 12 let-65 kg a měřím cca 160 cm.
PS: Všechny holky ze třídy jsou hubené a já se za svojí postavu taky docela dost stydím. :(
Doplňuji:
Když ne tasemnici, tak teda to jídlo, ale kdo mi zaručí, že jím OPRAVDU ZDRAVĚ!? Mohl by mi nějaký doktor napsat jídelníček?!

Nejlepší odpověď
Drap

Tak změň životosprávu a začni se hýbat. S tasemnicí to ani nezkoušej. Mohly by tě potkat vážné problémy.

Další odpovědi
anonym

Tasemnice není vhodný způsob hubnutí *) – zaměř se spíše na sport a úpravu jídelníčku.
___
Já chápu, že spousta bab by chtěla být housenkami – půl roku žrát všechno v dosahu, pak usnout, probudit se – a být krásnými.
Ale tak to nefunguje…
;-D
Navíc – i kdyby se ti podařilo tasemnici ´ulovit´, při nevhodném jídelníčku by ti hrozila podvýživa a tedy, v tvém věku, i značné zdravotní problémy.
Doplňuji:
Ad doplnění: Ano – takový „doktor“ se jmenuje dietolog…
😉
A se cvičením ti poradí tělocvikář, trenér – a nebo jiný „doktor“ – fyzioterapeut.

NikkiHeat

Tvl…než si nechat vypěstovat v sobě tasemnici tak budu radši nejtlustší člověk na světě )))) .....

Stingo

Fuj tasemnice… Zajdi si k výživové poradkyní.

mosoj

Dobrou chuť. Ani bych se nedivil kdyby se její vajíčka nabízely na internetu.¨
Sodoma gomora.
Bože jak hluboko jsme klesli.

iceT

Ty brďo,je ti 12,ještě vyrosteš do výšky,váha se ti upraví sama,tak prosím tě neblbni ještě s tasemnicí,to ti poradil jaký chytrák.

až tlusté budou hubené,hubené budou studené,pamatuj si to.

marci1

Víš vůbec co to je tasemnice a jak vypadá ? Tak hned na ni zapomeň. ☹
Omez sladkosti a zkus se více hýbat, třeba jezdit na kole, plavat apod. 🙂
Doplňuji:
K Tvému doplnění : Jde to i bez jídelníčku. Jez převážně zeleninu, ovoce, libové maso ( nejlépe ryby, krůtí a kuřecí maso ), luštěniny, celozrnné pečivo, mléčné výrobky. Vynechej sladkosti, hranolky, pizzu, smažená jídla a pij čistou vodu. Jez tak asi co 3 hodiny ( pravidelně ). Uvidíš, že to půjde. Je také pravdou, že ve 12ti letech budeš růst a vytahovat se. Držím Ti palce ! 🙂

Irisa

Fuj, tos skočila na špek těm vtipkařům z Chiličili? :D

Upřímně, nejlepší způsob je nedělat si s tím hlavu, nijak to nemonitorovat a k tomu se trochu hejbat. Nejlépe se zamilovat – takhle mám za týden 3 kila dole, a to žeru sladký :D

arygnoc

stingo:

vy beriete od výživového poradcu percentá?
najhoršia rada, akú môžete dať – sú to rýchlokvašky trojmesačného kurzu (to sú tí kvalitnejší, ak takí vôbec sú), ktorí o výžive vedia akurát to, že je zdrojom energie.

dúfam, že sa im ich živnosť za chvíľu zakáže ako život ohrozujúca (ako majú na kahánku homeopatici), a osoby odkazujúce na ich služby budú stíhané za spolupáchateľstvo úmyselného ublíženia na zdraví.

ad otázka:

neriešte.
máte 12 rokov, upravte si životný štýl (teda nie iba jedálniček) tak, aby ste namali problémy s váhou – vyraďte z jedálnička sladkosti včítane nápojov (cola, energy drinky), biele pečivo (včítane bieleho chleba) – to sú dva najväčšie hriechy životoprávy.
Na nejaký fast food (hranolky, hamburger, majonézy na všetkom, …) zabudnite (dá sa bez toho žiť – za celý svoj život som ochutnal jediný hamburger, a to dodnes hovorím, že to bol zbytočný pokus, do fast foodov vôbec nechodím – kafe tam variť nevedia a wc nájdem i v kaviarni či reštaurácii).

takto pri konečnom formovaní postavy (tej hormonálnej revolúcii) to bude mať telo jednoduchšie, ľahšie sa z vás stane zo škaredého káčatka labuť.