Avatar uživatele
barunka4202

Jak zhubnout pomocí tasemnice?

Je mi 12 let-65 kg a měřím cca 160 cm.
PS: Všechny holky ze třídy jsou hubené a já se za svojí postavu taky docela dost stydím. :(
Doplňuji:
Když ne tasemnici, tak teda to jídlo, ale kdo mi zaručí, že jím OPRAVDU ZDRAVĚ!? Mohl by mi nějaký doktor napsat jídelníček?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? zjentek před 3657 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Tak změň životosprávu a začni se hýbat. S tasemnicí to ani nezkoušej. Mohly by tě potkat vážné problémy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Tasemnice není vhodný způsob hubnutí *) – zaměř se spíše na sport a úpravu jídelníčku.
___
Já chápu, že spousta bab by chtěla být housenkami – půl roku žrát všechno v dosahu, pak usnout, probudit se – a být krásnými.
Ale tak to nefunguje…
;-D
Navíc – i kdyby se ti podařilo tasemnici ´ulovit´, při nevhodném jídelníčku by ti hrozila podvýživa a tedy, v tvém věku, i značné zdravotní problémy.
Doplňuji:
Ad doplnění: Ano – takový „doktor“ se jmenuje dietolog…
😉
A se cvičením ti poradí tělocvikář, trenér – a nebo jiný „doktor“ – fyzioterapeut.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NikkiHeat

Tvl…než si nechat vypěstovat v sobě tasemnici tak budu radši nejtlustší člověk na světě )))) .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Stingo

Fuj tasemnice… Zajdi si k výživové poradkyní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Dobrou chuť. Ani bych se nedivil kdyby se její vajíčka nabízely na internetu.¨
Sodoma gomora.
Bože jak hluboko jsme klesli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ty brďo,je ti 12,ještě vyrosteš do výšky,váha se ti upraví sama,tak prosím tě neblbni ještě s tasemnicí,to ti poradil jaký chytrák.

až tlusté budou hubené,hubené budou studené,pamatuj si to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Víš vůbec co to je tasemnice a jak vypadá ? Tak hned na ni zapomeň. ☹
Omez sladkosti a zkus se více hýbat, třeba jezdit na kole, plavat apod. 🙂
Doplňuji:
K Tvému doplnění : Jde to i bez jídelníčku. Jez převážně zeleninu, ovoce, libové maso ( nejlépe ryby, krůtí a kuřecí maso ), luštěniny, celozrnné pečivo, mléčné výrobky. Vynechej sladkosti, hranolky, pizzu, smažená jídla a pij čistou vodu. Jez tak asi co 3 hodiny ( pravidelně ). Uvidíš, že to půjde. Je také pravdou, že ve 12ti letech budeš růst a vytahovat se. Držím Ti palce ! 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Irisa

Fuj, tos skočila na špek těm vtipkařům z Chiličili? :D

Upřímně, nejlepší způsob je nedělat si s tím hlavu, nijak to nemonitorovat a k tomu se trochu hejbat. Nejlépe se zamilovat – takhle mám za týden 3 kila dole, a to žeru sladký :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

stingo:

vy beriete od výživového poradcu percentá?
najhoršia rada, akú môžete dať – sú to rýchlokvašky trojmesačného kurzu (to sú tí kvalitnejší, ak takí vôbec sú), ktorí o výžive vedia akurát to, že je zdrojom energie.

dúfam, že sa im ich živnosť za chvíľu zakáže ako život ohrozujúca (ako majú na kahánku homeopatici), a osoby odkazujúce na ich služby budú stíhané za spolupáchateľstvo úmyselného ublíženia na zdraví.

ad otázka:

neriešte.
máte 12 rokov, upravte si životný štýl (teda nie iba jedálniček) tak, aby ste namali problémy s váhou – vyraďte z jedálnička sladkosti včítane nápojov (cola, energy drinky), biele pečivo (včítane bieleho chleba) – to sú dva najväčšie hriechy životoprávy.
Na nejaký fast food (hranolky, hamburger, majonézy na všetkom, …) zabudnite (dá sa bez toho žiť – za celý svoj život som ochutnal jediný hamburger, a to dodnes hovorím, že to bol zbytočný pokus, do fast foodov vôbec nechodím – kafe tam variť nevedia a wc nájdem i v kaviarni či reštaurácii).

takto pri konečnom formovaní postavy (tej hormonálnej revolúcii) to bude mať telo jednoduchšie, ľahšie sa z vás stane zo škaredého káčatka labuť.

před 3657 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek