Avatar uživatele
linda22

Jak zhubnout?

Poradťe mi prosím nějakou dobrou metodu na hubnutí. Dala sem si předsevzetí do nového rolku zhubnoout 15–20 kilo do léta, abych měla dobrou postavu do plavek. Děkuju.
Doplňuji:
a vážím 74 kilo s 164 cm.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4127 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
charliesheep

Pravidelná vyvážená strava s nízkým obsahem tuků,dostatek ovoce,zeleniny,po­hybu a sportovních aktivit. Netrap se drastickými dietami typu jablko denně,jen to ublíží.Tělo potřebuje pravidelný příjem plnohodnotné potravy,jen musíš upravit její skladbu.Vlastní zkušenost-12 kg za 3 měsíce jen úpravou jídelníčku a zvýšením pohybových aktivit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Míň žrát, víc se hejbat…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Kolik máš teď kilo? Výšku? Zděl o sobě něco víc…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

  1. za jak dlouho chceš těch 15–20 kg zhubnout?
  2. všechno najdeš ve zde již mnohokrát poožených otázkách – pod přihlašovacím okénkem je okénko s lupou, tam hledej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Debílek013

a kolik ti je ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
LejdyTerr

Pokud chceš mít průjem, zvracet a podkopat si zdraví, tak poslouchej rady tipu nežer nebo tasemnice… Já jsem zhubla 20kg jen tím, že jsem se celý den hýbala, ráno si dala pořádnou snídani a od té doby jedla každé 3hod, i kdyby jen půlku jablka. K večeři už jen bílkoviny jako třeba kuře, nebo ryba a zeleninu. Ovoce odpoledne nejez, ukládají se cukry. Vypij min. 3litry denně a nejez 3hod před spaním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

ŽŽááddnnéé sladkosti, omezit ovoce.
Dostatek tekutin a hodně svižného pohybu kkaažžddýý den!
A hlavně se vyhýbej jídelničku tlustých lidí.
No a pokud by jsi někde sehnala tasemnici, tak ta taky hodně pomáhá zhubnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

  1. NAUČ se plavat !
  2. Kup si pernamentku do bazénu!
  3. Choď palavt alespoň 3× týdně a a alespoň 30 minut, ale SVIŽNÉ a STŔÍDEJ STYLY, kromě MOTÝLKA ten je moc složitý.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
KlarkaOhara

Ahoj, jím zdravě už nějakou dobu chodím cvičit když je čas, všude se mi podařilo hubnout jen ne na bříšku. Moje dobrá kamarádka mi doporučila fitness korzet z eshopu http://korzety­nahubnuti.cz/ho­me/12-korzet-na-hubnuti-cerny.html a za necelý měsíc jsem zhubla přes pas víc jak 6 cm. a zmizela mi bolest zad. určitě doporučuji. osobně používám fitness korzet

před 2488 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek