abcd

Jak zazipovat soubor?

Chci vlozit soubor na ulozto.cz a nevim, jak prepsat soubor na .rar (respektive ho zazipovat)?

Odpovědi
Lencis

Použít komprimovací program WinRar. Beta verzi lze stáhnout např. na odkaze dole.

Pokud netrváte na rar, lze použít jakýkoliv komprimační program, mnoho jich je i zadrma.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/win­rar/

Dandi

Také doporučuji winrar. je to velice jednoduché a určitě se vám to bude hodit i jinde než jen na ulozto.cz

smoulolinka

na www.stahuj.cz si stáhni program WinRar. S tím to bude nejlehčí

alenka901

Na Windows XP nebo Windows Vista to jde i bez stahování – npříklad na ploše zmačkneš pravé tlačítko myši a vybereš Nový > Komprimovaná složka zip (nebo tak nějak, ten text si přesně nepamatuju) a pak do ní soubor přetáhneš.

Attack-design

zkomprimuj ho v programu Winrar a už ho jen nahraj