NaVryLM

Problém s WinRarem

Ahoj,Mám problém s winrarem.Winrar jsem stáhl dobře akorát nefunguje a nevím proč.Stáhl jsem a nainstaloval a problém je že když něco stáhnu v souboru rar tak mi to nejde otevřít jenom v total commander.Nevím proč to nefunguje mám ho dobře nainstalovaný a dobře stáhlí.Jinak mám počítač Vistu(32bit).

Nejlepší odpověď
chudst

  1. restartoval jste pocitac?
  2. udelame malou zkousku. Kliknete na nejaky soubor pravym tlacitkem. Dejte WinRar-Pridat do ‚NAZEV_SOUBORU­.rar‘.

Tohle vam funguje?

Pokud ano, jedeme dale. Soubor, co se vam ted vytvoril.

  1. Kliknete na nej pravym tlacitkem mysi, dejte „Otevrit v programu – Zvolit vychozi program“.
  2. Najdete si WinRAR ve slozce, kam jste si ho instaloval.
  3. Oznacte program a vyberte ho. (Dole zaskrtnete „Spoustet vzdy timto programem“.)
  4. Zkuste normalne dany soubor otevrit.

Pokud vam porad nejede, pak uz nevim, kde je chyba. Pokud vam to neslo ani po bodu cislo 2, tak mate pravdepodobne spatne nainstalovany WinRAR. Odinstalujte ho, stahnete si ho odsud: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/komprese/win­rar/ a nainstalujte znovu.