hermanek

jak zatocit s podvodnym Ling fluent?

Odpovědi
luckalucie

Ahoj, prosím ta čo ti spravili? Ja práve rozmýšlam či si u nich kúpiť kurz cudzieho jazyka :)

Pavel B.

Zdravím, tak jsem zkoušel také něco najít na internetu. Dopadl jsem úplně stejně, nikde nic pořádně není, ale… Když se dostanete na jejich stránky v cz jazyce :http://centru­makci.com/.../ex­press-science-jazycky.../
najdete tam komentáře děsně spokojených lidí, jako například děsně spokojená paní Marie Drobná. Nebudete tomu věřit, ale asi má dvojče, protože na polských stránkách je úplně stejná paní se jménem Maria Kocoń. http://centrum­promocyjne.pl/­.../przelomowa-formula.../
Takže za mne, (ačkoliv už mi poslali nabídku na email a také semnou mluvil nějaký cizinec v češtině) NE E!
Jo ještě jedna připomínka, ptal jsem se toho týpka zda se česky naučil pomocí tohoto způsobu. Odpověděl, že studoval VŠ v Praze a že studoval po-staru. Tak jsem se ho zeptal, zda kdyby studoval dnes a využil této metody, zda by mu to šlo lépe. Nedokázal odpovět… Držte se..

prime1

Pokud mohu se svou zkušeností poradit, tak to prosím NEKUPUJTE!! Stačí, že nás je pár, kdo naletěl (alespoň doufám). Je to opravdu pouze soubor kartiček bez jakéhokoliv systému… Týden vás tahají za nos, že nemohou dohledat platby apod… a pak přijde možnost aktivace a ejhle ono nic !!! kartičky a z nich uuurčitě za měsíc mluvit anglicky nebudu.

dadygarritse

No to mi ani neříkejte že je to podvod. Zrovna jsem si to zaplatila O_O Hm.. 800,– v háji.

Elis18

Tak to jsem tušila, že to nebude jen tak, ale umí telefonu „pěkně“ oblbovat, že jsem skutečně skoro jediná, která se dostala na tak pěknou cenu (890 Kč), no a za týden po telef. odřeknutí jejich služeb jsem dostala slevu na 690 Kč. Mermomocí se snaží získat zákazníky, což je podezřelé........

Elis18

Proč podvodným? Jaké máte tedy zkušenosti? Také jim moc nevěřím, zavolali mi, když jsem ve 2. kroku objednávku vymazala, stejně si mě již našli a po týdnu přímo zavolali s otázkou, proč jsem nedokončila objednávku za tak výhodnou cenu.
„Povedlo“ se někomu dostat do jejich programu zázračné učení angličtiny Ling Fluent?

Pkyncl

Ptáte se proč podvodným? V říjnu jsem naletěl jiným (spíš stejným) polským podvodníkům. Tehdy se program jmenoval Simple Words. Nebyl to multimediální program podle nejnovějších psychologických poznatků, jak tvrdili, ale pouze primitivní tabulky se slovíčky seřazenými podle abecedy v českém překladu pouze s jedním významem (v angličtině, kde mají slova většinou mnoho významů!!!). Po reklamaci mi peníze poslali zpět, ale vlivem zahraničních bankovních převodů pouze 80%. Stránky jsem tehdy nahlásil policii. Zda-li něco podnikli, nevím.
Takže, rozhodně nekupovat!

Judys

Zdravím chci se ještě zeptat,
taky sem jim na to hezky skočila, ale mě to došlo ještě než sem stihla zaplatit, ale už vše bylo „závazně objednáno“.
Mužete mi poradit jak to tedy zrušit u nich tu objednávku? zatím sem přišla jen na to, že sem jim napsala mail.

hermanek

jak se Vam to podarilo vyreklamovat ? nejde mi ani tak o peníze, ale o to, jak delaji z lidi blbce/ bohužel jsme blbci byli.Hermanek

LadaSt

Dobrý den,

chtěla bych se poradit. Příteli, který se potřebuje rychle učit jazyk jsem objednala tento program. Mám z toho teď nerv, protože jsem ho zaplatila a DO DNEŠNÍHO DNE , platila jsem to 5.12. nám nepřišlo nic, pouze order confirmation. Na koho jste se prosím obracel, když Vám vraceli peníze? jsem z toho co tady čtu zoufalá, asi jsem tedy pěkně naletěla.

Díky za odpověď

Něma

Ahoj, dopadl jsem úplně stejně jako ty, jen jsem si kurz kupoval pro sebe a byl jsem v nákupu rychlejší o 1 den. Po asi 8 telefonátech s výmluvama, že je chyba někde u IT když se nemohu přihlásit, jsem celý slavný kurz zrušil. Teď mi pro změnu říkali, že musí poslat e-mail výrobci programu a ten mi pošle na vyplnění formulář k odeslání platby zpět. Tak jsem teď zvědavý jak dlouho to bude pro změnu trvat nyní. Jinak kontaktní tel. na celou slavnou firmu:296180824. Přeji ti mnoho štěstí

cekaj

Ale ludia ved ked ste citali hned na zaciatku je napisane ze ten program uz pouziva 65 000 cechov .....a na nete nieje ani jedno diskuzne forum, keby to bola taka supa ako sa tam pise tak uz su plne internetove stranky clankov o tom ake to je super , cize na 100_ percent sa jedna o podvod