bizonka

Jak zastavit neustale se opakujici tok myslenek?

Porad se mi v hlave dokola opakuji stejne veci,nedokazu to zastavit

Nejlepší odpověď
anonym

možná mi nebudete věřit,ale já vám rozumím a vím jaké to je,myslím,že bez cizí pomoci to sama nezvládnete,pokud má člověk problémy tohoto rázu tak to chce navštívit psychologa a nebo psychiatra.Věř­te,nikdo vás nemá za blázna,ale v dnešní době křivka tohoto druhu onemocnění prudce stoupá.Je to vše touto dnešní dobou a bude ještě hůř.

Další odpovědi
Anonymky

prašti se do hlavy a zapomeneš všechnoXD

Bibinka1111

zaměřit se na „okruhy témat“ které se vám honí v hlavě a zkusit se zamyslet, proč se vám práve tyto myšlenky stále vracejí, zkuste se zeptat přátel, rodiny co si o tom myslí, popřípadě potom navštivte odborníka

uča

přikláním se k BADOVI je to problém ,který jen těžko zvládnete sama. Někdy pomůže si třeba promluvit s někým blízkým ale rozhodně to nepodceňujte