Dareus Cross

Jak zapojit obvod na nepájivé pole ?

Prosím vás poraďtě mi někdo jak zapojit obvod na nepájivé el. pole , nebo nějakou stránku kde by to bylo vysvětleno. Předem děkuji všem za odpověď.

Nejlepší odpověď
cochee

Nepájivé pole má určitou strukturu, vždycky několik děr vedle sebe v určitém směru je vodivě spojených. Můžeš je považovat za uzel v elektrotechnickém schématu, i když někdy to uzel není, když z něj jdou jen dva vodiče :) Musíš si uvědomit tu strukturu a fakt, že tyto spoje ti vlastně nahrazují kousky drátu a pájení, resp. plošný spoj. Nevím, jaké pole máš ty, já mám ještě ze socíku taková dvě malinká a tam ty dráhy byly zřetelné při pohledu zespoda, protože byly jen přelepené papírem; novodobé nepájivé pole jsem v ruce neměl, tak nevím, je-li vyrobeno stejně.

Další odpovědi
mosoj

Pro pána krále. Kouknu a vidím, prostě to tam strčíš.

brillant

Strýček google https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=nep%C3%­A1jiv%C3%A9+po­le+zapojen%C3%AD&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Dareus Cross

Omlouvám se pokud je tato otázka nějak hloupá ale jsem v tom nováček a z těch schémat to nějak nemohu pochopit